Atakent Sürücü Kursu

Atakent Sürücü Kursu uzman kadrosu ile 1989 tarihinden beri sürücü eğitimi hizmeti veren binasında siz değerli sürücü adayları için sürücü eğitimi hizmeti veren kuruluştur. Özcem sürücü kursu milli eğitim bakanlığı tarafından onaylı bir sürücü kursudur. Başarılı kadromuz sayesinde imtihan sonuçlarının ortalaması %90 seviyelerine ulaştığını görmekteyiz. Zaman zaman kursiyerlerimiz içerisinde teorik dersten 100 puan alan öğrencileri de rahatlıkla gördüğümüzü söylemek mümkün olmaktadır.

Özcem sürücü kursu her zaman konusunda uzman ve deneyimli eğitimi sabır ile dersleri işleyen değerli eğitmenlerle çalışmayı prensip edinen atakent sürücü kursudur. Kursiyerlerimizin bu başarısı kurumumuz tarafından ödüller sunularak siz değerli sürücü adaylarına sunulmaktadır. Atakent de oturuyor ve ehliyet kursu arıyor iseniz şu an tam olarak doğru yerde bulunmaktasınız. Yıllardan beri birçok öğrencimizi sürücü kursumuzdan mezun etmeyi başardık. Kalite yönetim sistemi ile belirlenen kalite politakımıza bağlı olarak da atakent sürücü kursu hizmet kalitesinin standartını kaybetmemek adına deneyimini şubeleşme yoluna gitmeden ve merkezi kalite standardını kaybetmeden siz değerli adaylarına sunmaktan gurur duymaktadır.

Kursumuzun hizmetleri arasında ehliyeti olupta trafiğe çıkamayan sürücü adaylarına özel direksiyon dersi de vererek onların direksiyon konusunda gelişimlerini de sağlıyoruz. Ehliyetiniz var ama trafiğe çıkmaya cesaret edemiyor iseniz gelin atakent ehliyet kursu ile alanlarında uzman direksiyon öğretmenlerimiz eşliğinde size en uygun olan programınızı yapıp trafikte rahat bir şekilde araba kullanır hale gelin. Teorik dersler görsel cihazlar ile donatılmış ferah sınıflarda eğitimlerimize devam etmekteyiz. Direksiyon eğitimleri standartlara uygun simülatör ve akıcı trafikte profesyonel uzman ekibimiz ile verilmektedir. Kursun ana hedefi adaylara gerek teorik gerek ise pratik anlamda en iyi eğitimi verebilmek ve trafik canavarını ortadan kaldırmaktır. atakent sürücü kursu sektöründe kalite ve eğitim kurumunun siz adaylarına sunduğu hizmetin ve ihtiyaçlarının tamamı ile karşılayabilmeyi amaçlamaktayız. Kısacası aday beklentilerine cevap verebilme kabiliyetine sahip uzman kadromuz ile çalışmaktayız. Atakent sürücü kursu olarak araştırmalara dayalı eğitim yöntemimiz verimliliği esas alarak hizmete devam ederek firmamız ülkemizdeki eğitim sorunlarını yakından izleyerek üzerine düşen görevi kusursuzca yapmaktır.

Daha fazla bilgi için; Özcem Sürücü Kursu'nun 0553072121 nolu Whatsap hattına mesaj yollamanız durumunda,  veya doğrudan bu numarayı arayarak, halkla ilişkiler personellerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

whatsapp
ara
kayıt