Özcem Sürücü Kursu - 23 Eylül 1993

Kuruluş Yılları

3 Şubat 1987 yılında o dönemki ismiyle Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanlığının çıkardığı Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Yönetmeliği çerçevesinde 1989 yılında faaliyete başlayan Özcem Sürücü Kursu 23 Eylül 1993 yılında ortaklık yapısının değişmesiyle birlikte bugünkü orijinal ismiyle milli eğitim kayıtlarındaki yerini almıştır. 

Günümüzde Özcem Sürücü kursu Merkez Şubesi ve İkinci Resim İlk Kuruluş Yıllarındaki Merkez Şube

1989’dan Günümüze

Kurulduğumuz ilk günden itibaren her sınıftan sürücü belgesi vermeye çalışan kuruluşumuz İstanbul genelinde bilinilirliği yüksek olan çok az kurstan birisidir. Sürücü adayı direksiyon eğitimlerimiz esnasında birçok ticari araç kullanıcıları bizlere korna ve el sallayarak sevgi ve sadakatlerini gösteren ritüellerle selamlayarak o eski günlerin vefasını göstermektedirler. Birçok ebeveynin çocuklarını kursumuza getirerek kayıtlarını kursumuza yapmalarının sebebi o eski günlerden günümüze süren kaliteli hizmet anlayışımızdan kaynaklanmaktadır.

Güvenilir Şirketler Arasındaki Yerimiz

Bugüne kadar 60 binin üzerinde sürücü adayı yetiştirmiş olan Özcem Sürücü Kursu hiçbir zaman yasal olmayan iş ve işlemlere taviz vermeden faaliyetlerini Anayasal çerçeve içinde yürütmüştür. Bu sebeple kursumuz hakkında bugüne dek tek bir soruşturma dahi açılmamıştır. Görüldüğü üzere Özcem Sürücü Kursu Türkiye’nin en güvenilir şirketlerinden birisidir.

Eğitim Faaliyetlerimiz

Çeşitli sınıflarda sürücü belgesi yani ehliyet vermemizin yanı sıra; uzman kadromuz ile manuel veya otomatik vites araç seçenekleriyle birebir özel direksiyon dersleri hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır.  Kurye çalıştıran şirketlerin, eğitim talepleri doğrultusunda, teorik eğitimlerin yanı sıra ve uygulamalı moto-kurye direksiyon eğitimleri hizmetlerini de vermekteyiz. Şirket çalışanlarına iş saatleri süresince kullanmaları için araç veren kurumların çalışanları için normal ve ileri sürüş eğitim hizmetleri de faaliyetlerimiz arasında bulunmaktadır. Eğitim faaliyetlerimizi detaylı olarak anlattığımız Sürücü Kursumuz adlı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Verdiğimiz eğitimlerin nihai sonucu olarak;

Bugün kazasız bir sürücü deneyimi hem paha biçilemez yaşam ve sağlık garantisi sunarken, bir yandan da trafik kazalarında oluşan maddi kayıpların önüne geçerek adaylarımızın geleceğine katkı sunuyoruz.

Kurum Kültürü

Kurum kültürümüz, yasalar çerçevesinde ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sürücü adaylarına en iyi hizmeti vermektir. Kurum çalışanlarımız arasında sevgi ve saygıya dayalı yardımlaşma bilinciyle hareket etmek en öncelikli değerlerimiz arasındadır. Bu bağlamda Misyon ve Vizyon açıklamalarımız kurum kültürümüzle paralellik göstermektedir.

Misyonumuz: Cezalardan dolayı kurallara uyan değil gerçekten trafik adabını içselleştirmiş olan sürücüler yetiştirmeyi hedefliyoruz.
Vizyonumuz: Gelişen ve değişen dünyada maddi ve manevi kültürel değerlerimizi sürece uyumlayarak çağın koşullarını yakalamak.


0

sürücü belgesi almasını sağladık

0

ile güvenli trafik dersleri veriyoruz

0

ile manuel ve otomatik vites seçeneği sunuyoruz

0

direksiyon dersi veriyoruz.