Eğitim Kadromuz - Direksiyon Dersleri - Teorik Dersler

Ehliyetin güvenilir adresi Özcem Sürücü Kursu

Eğitim kadromuz kursa yazıldıktan sonra en çok iletişim kuracağınız Özcem Sürücü Kursu ailesinin bireyleridir. Teorik ve direksiyon eğitimleriniz boyunca size hem bir öğretmen hem de bir aile bireyi olarak yaklaşacak olan eğitmenlerimiz iyi birer sürücü olmanız için ne gerekiyorsa yapacaklardır. İletişim ve pedagojik formasyon bilgisine sahip olan eğitim kadromuz sizlerin motivasyonunu olumsuz etkileyecek her türlü çevresel faktörlere karşı hazırda bulunacak ve yerinde müdahaleyi yaparak sizlerin performanslarının olumsuz etkilenmesinin önüne geçeceklerdir.

Eğitim Kadromuz Teorik sınavlarda çıkması muhtemel sorular üzerinden konuları anlatarak ilk e-sınavınızda 70 puan ve üstü almanızı sağlayarak 30 ile 45 günde direksiyon sınav aşamasına geçmenizi sağlayacaklardır. Bundan sonraki süreç en az 2 saat olmak üzere simülatör eğitimlerinizin başlaması ve her türlü hava koşullarında reflekslerinizin ölçülmesi sağlanarak akan trafikte direksiyon eğitimlerine başlamaya hazır duruma getirilmeniz sağlanacaktır. Simülatör eğitimlerinde yeterli görülen adaylar direksiyon eğitim programlarının yapılması için planlamaya yönlendirilecekler. Direksiyon sınav aşamasına geçen adaylarımızın direksiyon eğitimlerinin halkla ilişkiler personellerimiz tarafından planlanmasının ardından direksiyon eğitim kadromuz tarafından adım adım gelişiminiz izlenerek planlama birimine gerekli dönütler yapılacak. Direksiyon sınavına yönelik olarak yapılan bu eğitimlerde başarılı olacağından emin olunan adayların direksiyon sınav planlamaları yapılarak en yakın sınava girmeleri sağlanacaktır. Direksiyon eğitiminizi aldığınız hocanızla direksiyon sınavına girebilmeniz için tanımlamanızın planlama tarafından göz ardı edilmemesine dikkat edecek olan yine direksiyon eğitmenlerimiz olacaktır. Anlayacağınız eğitim aldığınız araç ve hocayla direksiyon sınavına girmeniz için eğitim kadromuz takipte olacaktır.

Özcem Sürücü kursu eğitim kadrosu yılların deneyim ve birikimiyle sizlere en iyi hizmeti sunma mottosuyla görev yapmaktadırlar. E-Sınavlarda kursiyerlerimizin yüksek başarısı için sürekli kendini geliştiren, yenilikleri yakından takip ederek eğitim bilgi teknolojilerine entegrasyonunu sağlayan çalışkan bir teorik sınav kadromuz bulunmaktadır. Direksiyon sınavlarında yüksek başarı oranlarına ulaşmamızı sağlayan tecrübeli bay bayan direksiyon eğitmenlerimiz yorgunluk bilmeden ilk günkü heyecanlarıyla çalışmaktadırlar. Manuel ve otomatik vites eğitimlerinin yanı sıra ehliyeti olup aktif trafikte araç kullanmak isteyen sürücü adaylarına da eğitim hizmeti veren kadromuzla tanışmak için sizleri kursumuza bekleriz. İyi sürüş dilekleriyle Özcem Sürüş Ekibi.


 

Daha fazla bilgi almak isteyenler, 0553072121 nolu Whatsap hattımıza mesaj bırakmanız durumunda, halkla ilişkiler personellerimiz en yakın zamanda size eri dönüş yapacaklardır.

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

whatsapp
ara
kayıt