Sürücü Kursu

Sürücü kusu, ehliyet almak isteyenlerin  internette ilk araştırdıkları konular arasında gelmektedir. Özcem sürücü kursu olarak, bu konu hakkında merak ettiklerinizi cevaplamak isteriz. Web sayfamızdaki sık sorulanlar başlığının içinde merak ettiğiniz tüm detayları bulabileceğinizin garantisini verebiliriz. linkini yazının altına bırakıyoruz. Özcem sürücü kursu yüzde yüz araç kullanmayı öğretme garantisi veren bir kurs olarak, manuel veya otomatik vites seçenkelerini sizlere sunuyor. Sürücü belgesi olup, özel direksiyon dersi almak isteyenlere de İstanbul Avrupa yakasında hizmet vermekteyiz. Arabanızın olup olmadığına bakmaksızın bay bayan hocalarımız vasıtasıyla birebir direksiyon dersleri vererek araç kullanmayı öğretiyoruz. 

Kişiye özel birebir direksiyon derslerimizi tercihe göre bay veya bayan eğitimenlerimiz vasıtasıyla İstanbul'un Avrupa yakasındaki her ilçede gerçekleştiriyoruz. Psikolojik olarak adaylarımızın ön hazırlıklarının yapılması noktasında, simülatör eğitimlerimiz olmazsa olmazlarımız arasındadır. Direksiyon derslerine başlamadan önce mutlaka simülatör eğitimlerinizi veriyoruz.

Simülatör eğitimi almak isteyenler, 0553072121 nolu Whatsap hattımıza simülatör eğitimi almak istediklerini belirten bir mesaj yollamanız durumunda, halkla ilişkiler personellerimiz rezervasyonunuzu oluşturacaklardır.

Bizler 1989 yılından bu yana sürücü adayları yetiştiren bir kurum olarak bilgi ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Bizlerden ders veye ehliyet alma şartı olmaksızın telefon numaralarımız vasıtasıyla, sürücü eğitimleriyle ilgili her zaman ve her konuda ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

Sık Sorulan Sorular İçin Tıklayınız....

whatsapp
ara
kayıt