Sürücü Kursu

sürücü kursu ehliyet almak isteyen herkesin mutlaka hayatında bir kez gideceği ya da araştıracağı bir alan olarak bilinmektedir. Özellikle son zamanlar da insanlar sürücü kurslarının sayısı arttıkça daha evine yakın olanını ya da daha kaliteli olanlarını aramaya başlamıştır. Bu durumda internetin faydasını fazlasıyla olduğunu görmek mümkündür.

Bizler de Özcem sürücü kursu olarak, sürücü kursu sektöründeki sürücü kursları arasında yerimizi aldığımızı belirtmek isteriz. Özellikle sürücü kursu Avrupa yakasında oturanların ve oralar da sürücü kursu adayların seçtikleri yerlerden biri oldu biraz da kendimizde bahsetmek gerekir ise; 1989 yılından bugüne uzman kadrosu ile Şirinevler de Toyak iş merkezinin 2. Katında faaliyet gösteren Özcem ehliyet kursu olarak faaliyet göstermekteyiz. Kursumuzda B (otomobil) ve A2 (motosiklet) sınıflarında sürücü belgesi uzman kadromuz ile verilmektedir. Genç ve konusunda profesyonel bir kadro tarafından projeksiyon destekli verilen eğitim tamamı ile profesyonel sürücüler yetiştirmek adına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan bir kurum olarak çalışmaktayız. Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan Özcem ehliyet kursu adaylara en son teknolojik imkânlar ile eğitim vermeyi ilkelerinden en önemlisi olduğunu benimsemiştir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke olarak benimseyen kursumuz bireylerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi misyonu ile klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü ve nezih ve samimi kurs ortamı hazırlamış ve siz değerli sürücü adaylarını beklemektedir. Kurumumuz Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğüne bağlı bir kurumdur. Kursiyerlerin trafikte profesyonel olarak araç kullanabilmeleri için uzman kadro ve teçhizata sahip kursumuz son teknoloji ile çalışmaktadır. Ortak hedefimiz trafikte profesyonel araç kullanabilen ve kurallara uymayı davranış haline getiren bilinçli sürücüler yetiştirip onları geliştirmektir. Özcem sürücü kursu yılların trafik deneyimi ve birikimini sürücü adayları ile paylaşarak tüm trafik kazalarının en aza düşürme yolunda ilerlemeyi hedef olarak belirlemiştir. Ülkedeki trafik kazalarının büyük bölümünün eğitimsizlikten kaynaklandığına inanan Özcem sürücü kursu amacına uygun eğitimler verilerek, trafik kazalarının en aza indirebileceğini ve ölümlerin de minimum seviyelere düşürülebileceğine inanarak çalışmaların devam etmektedir.

whatsapp
ara
kayıt