Ehliyet Sınav Soruları

Ehliyet Sınav Sorularını
Online Ehliyet sınav soruları artık kâğıt, kalem, silgi ve optik formdan oluşan formatın ötesine geçerek elektronik ortamda yapılan, yüz tanıma sistemleriyle donatılmış, süre kontrollü, geriye ve ileriye dönük soru kontrollerinin yapılabildiği son olarakta sınav sonuçlarınızın anında sistemde göründüğü modern bir hal almıştır.

Ehliyet sınav soruları 50 sorudan oluşan ve 45 dakika süren modern bir sınavdır. Sonuçların hemen öğrenilmesini sağlayan aktif ekipmanla donatılmış salon ve cihazlar sayesinde her şey hızlıca gerçekleşmektedir. Bu sayede sürücü adayları yazılı sınavın stresiyle başa çıkma derdinden kurtulmuş oluyorlar.

Özcem sürücü kursu olarak ehliyet sınavı soru ve çözümlerinin yer aldığı online eğitim başlığıyla siz değerli adaylarımızı bu sınava aktif katılımla hazırlıyoruz. İlgili link için tıklayınız…

 

Ehliyet Sınav Soruları müfredatına uygun ayrıca sizler için online ehliyet deneme sınavları, online ehliyet sınavı konu anlatımları, online ehliyet sınavı örnek konu soru ve çözümlerinin yer aldığı uygulamamızı da kullanmanızı öneririz. İlgili uygulamamızı indirmeniz için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Mobil Uygulama Linkleri

 

Farklı Dillerde E-Sınavlar

Türkçe’nin dışında ehliyet sınavları bir çok farklı dile uyarlanmış durumda. En basitinden İngilizce ehliyet sınavları en çok tercih edilen yabancı dil online ehliyet e-sınavı olarak karşımıza çıkmaktadır. Online Ehliyet Deneme Sınavları ile ilgili yazımızı okuyarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

E-Sınav Tarihleri

Kağıt, kalem, optik form kullanıldığı dönemlerde ehliyet sınavları yılda 5 kez yapılmaktaydı. E-Sınavın uygulamaya konmasıyla birlikte online ehliyet sınavları her gün yapılmaya başlandı. Akşam 18:00 ile 21:00 saatleri arasında 3 farklı oturumlar şeklinde yapılmaktadır.

E-Sınav Merkezleri

İstanbul'da yaklaşık olarak 36 adet e-sınav merkezi bulunmaktadır. Soru havuzundaki bu sayı makaleyi yazdığımız tarihte değişmiş bile olabilir. Milli Eğitim Bakanlığı 81 il merkezinde olmak üzere Türki'yenin birçok yerinde e-sınav merkezleri açmayı planlamaktadır. İstanbul'un 39 ilçe merkezinde e-sınav merkezleri açma çalışmaları ise büyük bir hızla devam etmektedir. Halkalı E-Sınav Merkezine Nasıl Gidilir adlı makalemizden e-sınav merkezlerinin adreslerini kontrol edebilirsiniz.

Ehliyet Sınav Soru Havuzu

Hali hazırda 3200 sorudan oluşan soru külliyatı kullanılmaktadır. Bu havuzdaki sorulara ek olarak değişen kanun ve yönetmelikler çerçevesinde yeni sorular eklenmektedir. Online olarak Özcem Sürücü Kursu ekibi değişen bu soruları ve yeni eklenen soruları kendi sistemlerinde güncellemektedir.

Daha detaylı bilgi almak için; 0553072121 nolu Whatsap hattımıza bilgi almak istediğinizi belirten bir mesaj yollayabilir yada doğrudan bu numarayı arayarak bilgi de alabilirsiniz.

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

Başarılar dileriz.

Özcem Sürüş Ekibi...

 

whatsapp
ara
kayıt