Online Deneme Sınavları

Online Deneme Sınavları ve Hazırlık Soruları

Online ehliyet deneme sınav soruları sizlerin pratik yapmanız için tasarlanmış robotik kodlamalardır. Günümüzde ehliyet sınavları kâğıt kalem optik form gibi materyallerin kullanılmadığı sınavlardır. Bu sınavlar bilgisayarlarla donatılmış yaklaşık 40 metrekareden oluşan sınıflarda elektronik ortamda yapılmaktadır. E-Sınav salonlarına sadece kimlik kartı ve sınav giriş belgesiyle gelen sürücü adayları önce yüz tanıma sistemlerinden geçmekte ve daha sonra elektronik sınavları başlatılmaktadır.

Online e-sınav yönergeleri hakkında sürücü kursu olarak adaylarımızı önceden bilgilendirmekteyiz. Böylece sınav esnasında herhangi bir tereddüt yaşamadan sınavlarını gerçekleştirmektedirler. Online deneme sınavlar ve online ehliyet soru çözümleri sayesinde adaylarımız gerekli pratiklere ulaşmaktadırlar. E-sınavlarda yaklaşık 3200 soru bulunmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı soru havuzuna bazı dönemler 50 kadar soru ekleyebilmektedir. 

Online Deneme Sınavları, kursumuzun sizlere sunduğu binlerce farklı soru tiplerini içeren testler sayesinde e-sınavdan başarılı olmanız için çekineceğiniz bir durum kalmamaktadır. Online testler sayesinde sınav heyecanını da minimize etmiş olacaksınız. Ayrıca kurumsal sürücü kursu ehliyet sınav sorularından oluşan mobil uygulamamızıda yayınlamış bulunmaktayız. Aşağıdaki linkler bölümüne uygulamamızıda ekledik. İndirip bol bol sorular çözebilirsiniz.

Videolu Online Ehliyet Soruları

Milli Eğitim Bakanlığı 2022 yılı itibariyle e-sınavda videolu sorular dönemini başlatacağını duyurdu. Bu sorularla ilgili videoları linkler başlığında paylaştık. Bu yazımızı okuduktan sonra ilgili linklere girerek incelmenizi tavsiye ediyoruz. Videolu sorularda mantık şu şekilde gerçekleşiyor: Sizlere normal bir yazılı soru elektronik ortamda veriliyor. Sizlerde bu soruyu hızlıca okuyup ilgili videoyu zaman kaybetmeden açıyorsunuz ve izliyorsunuz. Bu arada hem soruyu düşünüyor hem de videoyu yorumluyor olmalısınız. Sonra videoyu kapatarak ilgili soruyu cevaplıyorsunuz. Videolu sorular toplam soruların yüzde onundan fazla olmayacak şekilde e-sınav sorularının içine serpiştirilmiştir. Yani 50 soruluk e-sınavın sadece 5 tanesi videolu sorulardan oluşacaktır. Bu soruların çözümleri diğer sorulara göre daha fazla zaman almasına rağmen doğru cevaplanma olasılıkları diğer sorulara göre daha yüksek bir ihtimale sahiptir.

Kurs olarak bizlerde kendi online sınav sorularımızın içine e-sınavda çıkan sorulara benzeyen videolu soruları ekleyerek gerekli güncellemeleri yaptık. Ehliyet Sınav Soruları başlıklı yazımızı okuyarak sınav soruları ve uygulamalarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Farklı Dillerde E-Sınavlar Yapılıyor

Günümüzde sadece Türkçe'nin yanı sıra Rusça, İngilizce, Arapça ve Farsça olmak üzere birçok dilde e-sınavlar yapılmaya başlandı. Özcem Sürücü Kursu birçok dökümanını bu dillere uyarlayarak farklı dil ve kültürlere karşı kayıtsız kalmamıştır.

Online Ehliyet E-Sınav Sonuç Öğrenme

50 soruluk ehliyet sınavınızdan çıktıktan sonra hemen sınav salonunun yanında yer alan sınav sonuç öğrenme cihazına kimlik numaranızı girerek sonucunuzu anında öğreniyorsunuz. Sonuçlarınız kursumuz sistemine de eş zamanlı olarak düşmektedir. Böylece hemen sizinle iletişime geçerek direksiyon sınavınızı programlıyoruz ve direksiyon derslerinizi başlatıyoruz.

Özcem Sürüş Ekibi

Online Deneme Sınavı ve Soruları Havuz Linklerimiz

Geçmiş Dönem Çıkmış Ehliyet Sınav Soru Ve Çözümleri

E-Sınav Oturumu Örneği - Halkalı E-Sınav Merkezi

Ehliyet Sınavı Video Dersler

Online deneme sınavları için tıklayınız....

Mobil Uygulama Linkleri
 

Daha detaylı bilgi almak için; 0553072121 nolu Whatsap hattımıza bilgi almak istediğinizi belirten bir mesaj yollayabilir yada doğrudan bu numarayı arayarak bilgi de alabilirsiniz.

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

whatsapp
ara
kayıt