Sefaköy Sürücü Kurslarının En İyisi

Sefaköy Sürücü Kurslarının En İyisi 1989 yılından bu yana faaliyet gösteren Özcem sürücü kursudur. Her zaman konusunda uzman ve deneyimli kadrolarıyla eğitime önem veren ve sabırla dersleri işleyen değerli eğitmenlerle çalışmayı prensip edinen Sefaköy ve çevresine hizmet veren sürücü kursudur. Direksiyon eğitimini gerektirdiği şekilde son model çift pedal sistem ile donatılmış araçlarımızla verilmektedir.

Kursa kayıt işlemlerinizden direksiyon sınavını geçip sertifikanızın sizlere teslim edilmesine kadar geçen sürede halkla ilişkiler çalışanlarımız her zaman sizlerin yanında olacaktır. Gerek telefonla doğrudan arayarak gerekse mesaj sistemi aracılığıyla sizleri sürekli bilgilendireceklerdir.

Hizmet Kalitemiz

Sefaköy Sürücü Kurslarının En İyisi olarak uluslararası kabul görülmüş standartlarda geliştirdiğimiz yöntem ve uygulamalarla her zaman farklılık yaratacak şekilde yeniliklere öncü eden bir kurum olduk. 1989’dan günümüze bütün bilgi birikim ve tecrübemiz ile yolumuza devam etmekteyiz. Bu bilgi ve birikimimizi siz değerli adaylarımızla paylaşarak başarılarınıza başarı katmaktayız. Sektöründe öncü konuma oturan Sefaköy Sürücü Kurslarının En İyisi olarak hizmet eden Özcem sürücü kursu, kaliteli eğitim hizmeti ile adayların beklentilerini eksiksiz karşılamayı kendine ilke edinmiştir. Sefaköy'de oturuyor ve ehliyet kursu arıyor iseniz şu an tam olarak doğru yerde bulunmaktasınız. Sizleri kursumuza bir çay içmeye ve tanışmaya bekliyoruz.

Sefaköy Ehliyet Kursu Eğitime Bakış Misyonumuz

Sefaköy Sürücü Kurslarının En İyisi olarak yıllardan beri birçok öğrencimizi sürücü kursumuzdan mezun etmeyi başardık. Son model eğitim araçlarımızla direksiyon eğitimlerinizi veriyoruz. Tamamen teknolojiye ayak uyduran bir sunum anlayışı ile teorik dersleri veren tecrübeli uzman kadromuz ile siz değerli adaylarımızı sınavlara hazırlıyoruz. Sefaköy Ehliyet Kursu olarak sizleri bu sınavlara hazırlarken aynı zamanda da iyi birer sürücüler olmanız için gereken tüm bilgileri de sizlere öğretiyoruz. Sürücü Kursu sektöründe kalite denildiği zaman eğitim kurumunun siz sürücü adaylarına sunduğu hizmetlerin yeterliliğinin anlaşılması gerekmektedir. Özcem Sürücü Kursu olarak 1989 yılından bu yana sürücü adaylarının gereksinim duyacağı tüm hizmetlerin sunulması için gerekli çabayı gösterdiğimizi bilmenizi isteriz. Bir eğitim kurumunun hizmet kalitesini yönetmesi için hangi kriterde hizmet sunacağını mutlaka belirlemesi birinci koşulun olduğu ve bu koşulu Sefaköy Sürücü Kursları içerisinde en iyi olduğunu düşünen Özcem sürücü kursu olarak gerçekleştirdiğimizi gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Kursumuz hakkında daha detaylı bilgiye Hakkımızda başlığı altında bulabilirsiniz.

Kursa Kayıt İşlemleri

Ehliyetiniz var ama trafiğe çıkmaya cesaret edemiyor iseniz gelin, Sefaköy sürücü kurslarının en iyisi olarak Özcem sürücü kursumuz ile alanlarında uzman direksiyon öğretmenlerimiz eşliğinde size en uygun olan programınızı yapıp trafikte rahat bir şekilde araba kullanır hale gelin. Adayların beklentilerine öncelik verilen ve tanımlanan kaliteye ve adaya verilen hizmetlerin yanında yönetim kalitesini arttırmayı hedefleyen anlayışa kalite yönetimi ile öğrencilerimize hizmet vermekteyiz.  

Kursa Kayıt İçin Gerekli Evraklar

Sizler için halkla ilişkiler personellerimiz tüm evraklarınızı aynı gün tamamlamanız için yardımcı oluyorlar. Böylece kursumuza kayıt olduktan sonra evrak hazırlamak için ekstra zaman yaratama derdinden de kurtulmuş oluyorsunuz. Özcem Sefaköy sürücü kursumuza kayıt olurken aşağıdaki evrakları hazırlıyoruz:

  • 2. Kademe okuryazarlık belgesi veya ilkokul diploması veya en az ilkokul 5. Sınıftan terk belgesi
  • Kimlik Belgeniz – Fotokopisini kursumuzda çekiyoruz.
  • Sağlık raporu – Kursumuzun anlaşmalı olduğu poliklinikten hızlıca çıkarabilirsiniz.
  • 4 adet biyometrik fotoğraf – Kursumuzun hemen yanındaki anlaşmalı fotoğrafçımızda sıra beklemeden fotoğrafınız çekilir.

Eğitim Sınıflarımız ve Uzman Kadrolarımız

Sürücü kursumuz sektöründe kalite ve eğitim kurumunun sürücü adaylarına sunduğu hizmetin ve ihtiyaçlarının tamamı ile karşılayabilmeyi amaçlamaktayız. Modern binalarımız ve tüm donanımlara sahip ferah ve klimalı sınıflarımız ile son model araçlarımızla birlikte uzman ve deneyimli bay-bayan hocalarımız ile güvenli eğitim anlayışımızla siz sürücü adaylarımızın hizmetinde olmaktan Özcem sürücü kursu olarak mutluluk duymaktayız. Direksiyon Eğitimleriyle ilgili daha fazla bilgiye ilgili yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Yazılı ve Direksiyon Sınavları

Yazılı sınavlar elektronik ortamda yapılmaktadır. E sınav merkezlerinde yapılan bu sınavlar 50 soruluk 45 dakika süren sınavlardan oluşmaktadır. Yanlış doğruyu götürmemektedir. Her soru 2 puan olup 35 ve üstü doğru yapıldığı takdirde sınavdan başarılı sayılırsınız. Geçme notu 70 puandır. Ehliyet Sınav Soruları ve Online Deneme Sınavları başlıklı makalelerimizi incelemenizi öneririz. Bu iki makalede sınavlara ve sınavda çıkacak soru tipleriyle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Direksiyon sınavları 35 dakika süren ve 5 farklı manevranın yapıldığı 6 kilometrelik parkurdan meydana gelir. Geçme puanı yoktur. Yapılan hata sayısına bakılarak başarılı ya da başarısız olduğunuza karar verilir. Ehliyet Sınavları ile ilgili daha detaylı bilgilerin verildiği ilgili yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Daha fazla bilgi için veya sormak istediğiniz sorularınız varsa Özcem Sürücü Kursu'nun 0553072121 nolu Whatsap hattına mesaj yollamanız durumunda  veya doğrudan bu numarayı aradığınız takdirde halkla ilişkiler personellerimiz sizlerle ilgilenecektir.

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

whatsapp
ara
kayıt