Yenidoğan Halkalı Mahallesi Sürücü Kursu

Yenidoğan Halkalı Mahallesi Sürücü Kursu olarak Özcem Sürücü Kursu sizlere en iyi tekniklerle araç kullanmayı öğretiyoruz. İleri sürüş tekniği eğitmenlerimiz sayesinde kursiyerlerimizin ilk direksiyon sınavlarında başarıyı yakalamasını sağlıyoruz. Yazılı sınavlarda zihin haritaları yöntemi ve ufuk turlarıyla hızlı öğrenmenizi sağlıyoruz. Kursumuzu tercih ederek kayıt işlemlerinizi gerçekleştirdiğiniz taktirde pişman olmayacağınızın garantisini veriyoruz. Kayıt işlemleriniz için gerekli evrakların hazırlanma sürecinde korkulacak birşey olmadığını aynı gün evraklarınızı tamamlamanız için nasıl gayret ettiğimizi göreceksiniz. Ehliyet İçin Gerekli Evraklar hakkında daha detaylı bilgi almak için ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

Yenidoğan Halkalı Mahallesi Sürücü Kursu daha sonra akan iki ders simülatörde, 14 derste akan trafikte profesyonel kadromuzla direksiyo eğitimlerinizi tamamlıyoruz. Direksiyon sınavlarında çıkması muhtemel araç içi ve dışı soruları öğretiyoruz. 14. Dersinizi gerçek sınavmış gibi düşünerek hazır olup olmadığınızı belirliyoruz. Eğer eğitmenlerimizin uygun bulması durumunda da en yakın direksiyon sınavlarına tanımlamanızı yapıyoruz.  Daha detaylı bilgi için Ehliyet Sınavları başlıklı linkimizi ziyaret ederek gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bu makalemizde direksiyon ve teorik sınavlarla ilgili detaylı bilgiler vererek sınava dair hiç bir soru işareti kalmaması için en ince detayına kadar anlattık.

Yenidoğan Halkalı Mahallesi Sürücü Kursu bay ve bayan eğitmenlerimizle manuel veya otomatik vites araçlarımızla direksiyon eğitimleriniz veriyoruz. Randevunuzu çalışma saatlerinize göre ayarlayarak herhangi bir mağduriyet yaşamamanızı sağlıyoruz. İstanbul'un aktif yollarında keyifli sürüş deneyimleri yaşamanızı sağlayarak, hem eğlenmenizi hemde heyecanınızı yenmenize yardımcı oluyoruz. Gerekirse iş yeriniz ile eviniz arasında birkaç kez mekik dokuyarak yolları tanımanızı ve ileride kendi başınıza trafiğe çıkmanızı sağlayacak tecrübeyi kazandırıyoruz. Otomatik Vites Kursu adlı makalemizi okuyarak direksiyon derslerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yenidoğan Halkalı Mahallesi Sürücü Kursu Simülatör eğitimi almak isteyenler, 0553072121 nolu Whatsap hattımıza simülatör eğitimi almak istediklerini belirten bir mesaj yollamanız durumunda, halkla ilişkiler personellerimiz rezervasyonunuzu oluşturacaklardır. Diğer kayıt vb. işleriniz içinde aynı işlemleri yapmanız yeterli olacaktır. Simülatör Eğitimi başlıklı makalemize göz atmanızı tavsiye ederiz. Makalemizde ayrıca bir adet simülatör eğitim sırasında çekilmiş videomuzda bulunmaktadır.

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

whatsapp
ara
kayıt