Simülatör Eğitimi

Simülatör eğitimleri, Özcem sürücü kursu olarak, öğrencilerimizin trafiğe çıkmadan önce; zihin-beden koordinasyonlarını belli bir seviyeye çıkartmak için simülatör destekli eğitimler veriyoruz. Simülatör eğitimleri direksiyon öğretmenlerimiz tarafından profesyonelce verilmektedir. Öğrencilerimize; direksiyon sürüş becerileri, sinyalizasyon sistemleri, ön panel bilgisi okuma, vites ve pedalların kullanımı gibi pratikler kazandırıyoruz. Simülatör eğitimleri, karlı hava, yağmurlu hava, asfalt yol, çakıllı yol, şehir içi ve şehirlerarası gibi farklı eğitim planlarından oluşmaktadır. Bu planlar sayesinde öğrencilerimize farklı deneyimler yaşatarak, akan trafiğe hazırlıyoruz.

Simülatör Eğitimlerinin Reflekslerimize Etkisi?

Belli bir zihin-beden koordinasyonuna ulaşan öğrencilerimiz, akan trafikte eğitim almaya başlıyorlar. Simülatör eğitimleri sonrası kazanılan pratikler sayesinde birkaç derste araç kullanmaya hazır hale geliyorlar. Özcem sürücü kursu olarak; öğrencilerimizin özgüvenlerinin gelişmesi açısından simülatör eğitimleri olmazsa olmazlarımız arasındadır.

Kimler Simülatör Eğitimi Almalıdır?

Simülatör destekli eğitimleri sadece sürücü adaylarına vermiyoruz. Aynı zamanda ehliyeti olup, özel direksiyon dersi almak isteyen, sürücü belgesi yani ehliyetini almış akan trafikte pratik kazanmak isteyenlere de öneriyoruz. Gerek belli bir pratiğe ulaşmada gerekse özgüven kazanmada simülatör eğitimleri sürücü ve sürücü adaylarının vazgeçilmezi durumundadır. Simülatör eğitimleri için ne adaylarımızdan nede özel ders almak isteyen sürücü belgesi olan kişilerden herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Simülatör Eğitimlerinin Avantajları?

Simülatör eğitimlerinin dezavantajları var mıdır gibi birçok olumsuz soruyla karşılaşabilmekteyiz. Simülatör eğitimlerinin hiçbir dezavantajı olmayıp aksine sürücü adaylarının akan trafik öncesi öz güvenin gelişmesi noktasında tahminlerin üzerinde daha fazla olumlu katkısı olduğu görülmüştür. Simüle edilen her durum gerçek trafikte karşılaşılan sorunların üzerinden daha rahat gelmemizi sağlamaktadır. Ehliyeti olduğu halde kursumuza gelerek simülatör eğitimleri alan aktif sürücülerin olduğunu bilmenizi isteriz. Biz sürücü kursları için simülatör eğitimleri olmazsa olmaz kırmızı çizgilerimiz arasındadır. Bu noktalarda aklınıza takılan her soru için kursumuzla iletişime geçebilirsiniz. İletişim için tıklayınız.

Simülatör eğitimi almak isteyenler, Özcem sürücü kursuna İstanbul, Küçükçekmece, Halkalı, Atakent, İnönü, İkitelli, Sefaköy başta olmak üzere ulaşım sağlayabilirler. 0553072121 nolu Whatsap hattımıza simülatör eğitimi almak istediklerini belirten bir mesaj yollamanız durumunda, halkla ilişkiler personellerimiz rezervasyonunuzu oluşturacaklardır.

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

Gerçek Simülatör Eğitimi Videosu

whatsapp
ara
kayıt