Yakuplu Sürücü Kursu

Yakuplu Sürücü Kursu, Özcem sürücü kursu ehliyet almak isteyenlerin birinci tercihi olmaktadır. Araç kullanma garantisini veren bir kurs olarak, manuel veya otomatik vites seçeneklerini sizlere sunuyoruz. Sürücü belgesi olup, özel direksiyon dersi almak isteyenlere de Yakuplu mahallesine gelerek ders veriyoruz. Evden alıp eve bırakıyoruz. 

Yakuplu Sürücü Kursu Hizmet Anlayışı

Yakuplu Sürücü Kursu olarak bugüne kadar ki hizmetlerimizin ilk gayesi olarak araç kullanmayı öğrenen adaylar yetiştirmek olduğunu misyon edindiğimizi bilmenizi isteriz. Kendimizi tüccar değil eğitimci olarak gören bir kurs olarak 1989 yılından bu yana bu gaye ile hedeflerimize koştuğunuzu söyleyebiliriz. Temel düsturumuz yüzde yüz müşteri memnuniyeti olduğunu bilmenizi isteriz.

Yakuplu Sürücü Kursu Teorik ve Direksiyon Eğitimler ve Sınavları

Teorik eğitimleri kendimize has tekniklerle veriyoruz. Bunların başında zihin haritalama tekniği ve kalıcı hafıza öğrenme teknikleri gelmektedir. Bu eğitimlerle ilgili daha fazla bilgi almak için Zihin Haritaları Tekniğiyle Eğitim ilgili makalemizi okuyabilirsiniz. Direksiyon eğitimlerine başlamadan önce mutlaka 2 saat simülatör eğitim verilmektedir. Simülatör eğitimlerinde yeterli seviyeye ulaşan adaylarımız 14 saatten az olmamak kaydıyla akan trafikte direksiyon eğitimlerine uzman kadrolarımızla çıkıyorlar. Bu eğitimlerle ilgili detaylı bilgilerin anlatıldığı makalemiz okumanızı öneririz. İlgli makale için Ehliyet Sınavları başlığına tıklayınız.

Yakuplu Sürücü Kursu Özel Direksiyon Dersleri

Özel direksiyon dersleri eğitimlerimiz ile siz değerli sürücü adaylarına akana trafikte sürüş eğitimleri vererek kendinize olan güveni kazanmanızı sağlıyoruz. Yakuplu mahallesinde oturduğunuz eve yakın bir yerden sizleri, alarak akan trafik eğitimlerinizi gerçekleştiriyoruz. Gerekirse iş yeriniz ile eviniz arasında sürüş hizmeti vererek hem yolları tanımanızı hem de araç kullanma öz güveninizin yerine gelmesini sağlıyor. Özel direksiyon derslerimizle ilgili detaylı bilgi için Özel Direksiyon Dersleri adlı makalemizi okyabilirsiniz.

Yakuplu Sürücü Kursu Simülatör eğitimi almak isteyenler, 0553072121 nolu Whatsap hattımıza simülatör eğitimi almak istediklerini belirten bir mesaj yollamanız durumunda, halkla ilişkiler personellerimiz rezervasyonunuzu oluşturacaklardır

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

whatsapp
ara
kayıt