Mehmet Akif Mahallesi Sürücü Kursu

Mehmet Akif mahallesi sürücü kusu, Özcem sürücü kursu ehliyet almak isteyenlerin birinci tercihi olmaktadır. Araç kullanma garantisini veren bir kurs olarak, manuel veya otomatik vites seçenkelerini sizlere sunuyoruz. Sürücü belgesi olup, özel direksiyon dersi almak isteyenlere de Mehmet Akif mahallesine gelerek ders veriyoruz. Evden alıp eve bırakıyoruz. Sizleri kursumuzda ağırlayarak acı kahvemizi içmeye davet ediyoruz.

Mehmet Akif Mahallesi istanbul'un en işlek yollarının birleşme noktasındadır. Bu bölgede oturanların veya çalışanların araç kullanmaları elzem bir durum arz etmektedir. Ulaşım ağlarına bu kadar yakın olmak ve sürücü belgesine sahip olmamak sizleri diğer insanlara karşı dezavantajlı konuma getirecektir. Bu yüzden ehliyetinizi mutlaka almalısınız. Aracınız ister otomatik ister manuel vites olsun hiç fark etmez, mehmet akif mahallesinde oturuyorsanız ve sürücü belgeniz varsa bir adım önde olduğunuzu söylemek isteriz. Otomatik Vites Ehliyeti hakkında daha detalı bilgi almak isterseniz bu ilgili makalemizi okumanızı öneririz.

Eğerki ehliyetim var aracım var ama aktif kullanıcı değilim diyorsanız, özel direksiyon dersi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlara direksiyon derslerinizi, kaliteli eğitimenlerimiz ve konforlu araçlarımızla alabilirsiniz. Özel Direksiyon Dersi adlı makalemizi okuyarak özel direksiyon derslerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bizlere whatsap telefon hattımızdan veya sabit numaramızdan ulaşarak kayıt işlemlerinizi hızlıca ve kursa gelmeden halledebilirsiniz. Asıl olarak evrak temin sürecinde sadece sağlık raporunuz için evden çıkmak durumunda kalacaksınız. Artık o kadarda olsun diyoruz. Bizler kursumuzda hazırladığımız hijyen tedbirlerimizle sağlığınızı sizin kadar düşündük. Kursumuzun Covid-19 Önlemleri pandemi sağlık önlemlerimizle ilgili bilgi almak için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Özel direksiyon dersi almak isteyen ehliyetli kişiler için sadece ehliyetinin fotokopisini getirmeleri yeterli. Hemen o gün dersinize başlayabiliriz. bay bayan hoca tercihinize göre haftanın 7 günü sabah 9 ile akşam 6 saatleri arasında bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Mehmet Akif Mahallesi Sürücü Kursu ehliyet ve özel direksiyon dersleriniz için sizleri bekliyor.

Daha detaylı bilgi almak için; 0553072121 nolu Whatsap hattımıza bilgi almak istediğinizi belirten bir mesaj yollayabilir yada doğrudan bu numarayı arayarak bilgi de alabilirsiniz.

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

 

whatsapp
ara
kayıt