Mehmet Akif Mahallesi Sürücü Kursu

Mehmet Akif mahallesi sürücü kusu, Özcem sürücü kursu ehliyet almak isteyenlerin birinci tercihi olmaktadır. Araç kullanma garantisini veren bir kurs olarak, manuel veya otomatik vites seçenkelerini sizlere sunuyoruz. Sürücü belgesi olup, özel direksiyon dersi almak isteyenlere de Mehmet Akif mahallesine gelerek ders veriyoruz. Evden alıp eve bırakıyoruz. Sizleri kursumuzda ağırlayarak acı kahvemizi içmeye davet ediyoruz.

Mehmet Akif Mahallesi istanbul'un en işlek yollarının birleşme noktasındadır. Bu bölgede oturanların veya çalışanların araç kullanmaları elzem bir durum arz etmektedir. Ulaşım ağlarına bu kadar yakın olmak ve sürücü belgesine sahip olmamak sizleri diğer insanlara karşı dezavantajlı konuma getirecektir. Bu yüzden ehliyetinizi mutlaka almalısınız. Aracınız ister otomatik ister manuel vites olsun hiç fark etmez, mehmet akif mahallesinde oturuyorsanız ve sürücü belgeniz varsa bir adım önde olduğunuzu söylemek isteriz. 

Eğerki ehliyetim var aracım var ama aktif kullanıcı değilim diyorsanız, özel direksiyon dersi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlara direksiyon derslerinizi, kaliteli eğitimenlerimiz ve konforlu araçlarımızla alabilirsiniz.

Bizler whatsap telefon hattımızdan veya sabit numaramızdan ulaşark kayıt işlemlerinizi hızlıca ve kursa gelmeden halledebilirsiniz. Asıl evrak temin sürecinde sadece sağlık raporunuz için evden çıkmak durumunda kalacaksınız. Artık o kadarda olsun. Bizler kursumuzda hazırladığımız hijyen tedbirlerimizle sağlığınızı sizin kadar düşündük. 

Özel direksiyon dersi almak isteyen ehliyetli kişiler için sadece ehliyetinin fotokopisini getirmeleri yeterli. Hemen o gün dersiniz başlayabiliriz.

Trafikte bol vakit geçirmeniz dileğiyle sağlıcakla kalın.

 

whatsapp
ara
kayıt