Küçükçekmece Sürücü Kursu

Küçükçekmece Sürücü Kursu, Küçükçekmece ilçesi ve çevresine uzun yıllardır hizmet veren Özcem Sürücü Kursudur. Sürücü belgesi-ehliyet, özel direksiyon dersleri, ehliyet yenileme işlemleri gibi birçok hizmeti uzman kadrosuyla yerine getirmektedir. Yazılı sınavlar atakent semtindeki TOKİ Avrupa Konutları Ortaokulunda, direksiyon uygulama sınavları ise Atakent 222. ve 4. caddelerinde yapılmaktadır.

Hizmetlerimiz

Küçükçekmece Sürücü Kursu olarak aşağıdaki ehliyet sınıflarıyla ilgili hizmetleri vermekteyiz. Bu hizmetlerin tümünde yüzde yüz aday memnuniyet ilkesi ile hareket ettiğimizi belirtmek isteriz.

  • B sınıfı manuel vites otomobil ehliyeti,
  • B sınıfı otomatik vites otomobil ehliyeti,
  • A sınıfı 250 cc ve üstü yarış motosikleti,
  • A2 sınıfı 125-250 cc arası motosiklet ehliyeti,
  • A1 sınıfı 50-125 cc arası motosiklet ehliyeti,
  • Ehliyet yenileme danışmanlığı (Ücretsiz olarak verilmektedir)

Eğitim Anlayışımız

Küçükçekmece Sürücü Kursu olarak yüzde yüz aday memnuniyet ilkesiyle hareket etmeyi kendimize bir düstur edindik. Kurucularımız kendilerini tüccar olarak değil eğitimci olarak görmektedirler. Bu sebeple her bir adayın yaşayacağı sorunları önceden simüle ederek her türlü senaryoya karşı Özcem Sürücü Kursu olarak hazırlıklı olduğumuzu söyleyebiliriz.

Teorik Eğitimler

Adaylarımızı öncelikli olarak e-sınava hazırlamaktayız. Bunun için 34 saatten az olmamak kaydıyla İlkyardım, Trafik ve Çevre Bilgisi, Trafik Adabı, Araç Tekniği ve Motor Derslerini interaktif sınıflarda vermekteyiz. Bu eğitimlerin sonunda sınava yeteri düzeyde hazırlanmalarına yardımcı olması için mobil uygulama ve bol soru çözebilecekleri dokümanlarla onları desteklemekteyiz.  Ehliyet Sınav Soruları ile ilgili daha fazla bilgi almak için ilgili makalemize göz atabilirsiniz.

Simülatör Eğitimleri

Teorik eğitimlerin sonrası yapılan elektronik sınavda başarılı olan adaylarımızın 2 saatten az olmamak kaydıyla simülatör eğitimleri verilmektedir. Bu eğitimler farklı senaryolardan oluşan akan trafik eğitimleridir. Bu eğitimlerde adaylarımıza karlı hava, yağmurlu hava, şehir içi ve şehir dışında araç kullanma gibi eğitimler simüle edilmektedir. Simülatör Eğitimi ile ilgili bilgi almak için makalemizi okuyabilirsiniz.

Direskiyon Eğitimleri

Teorik ve simülatör eğitimlerini başarıyla veren sürücü adaylarımızı 14 saatten az olmamak kaydıyla akan trafikte ve eğitim parkurunda direksiyon uygulama eğitimlerine tabi tutuyoruz. Bu eğitimler düz yolda araç kullanma, geri geri 25 metre gitme manevrası, ani fren yapma, paralel park, L park uygulamalarından meydana gelmektedir. Ayrıca araç kaputu ve bagajının tanıtılması ve lastik değiştirme ile ilgili teorik bilgilerde aktarılmaktadır. Bütün bu uygulamaları başarıyla veren adaylarımız direksiyon eğitmenlerinin onayıyla en yakın direksiyon uygulama sınavına alınırlar.

Sertifikaların Hazırlanması

Teorik ve direksiyon sınavlarını başarıyla geçen adaylarımızın sertifikaları İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü onay işlemlerine gönderilir. Onay süreci yaklaşıl 1 hafta kadar sürmektedir. Onaydan çıkan sertifikalarınız ve diğer evraklarınız hazırlanarak sizlere herhangi bir ücret karşılığı olmadan teslim edilmektedir.

Küçükçekmece Sürücü Kursu kayıt işleri ve diğer işlemleri hakkında daha detaylı bilgi için; 0553072121 nolu Whatsap hattımıza bilgi almak istediğinizi belirten bir mesaj yollayabilir ya da doğrudan bu numarayı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

whatsapp
ara
kayıt