Küçükçekmece Sürücü Kursu

Küçükçekmece sürücü kursu 1989 tarihinde eğitim ve öğretim hizmetine başlayıp binlerce sürücü adayını sürücü yapmayı başarmış olan bir kuruluştur. Özcem sürücü kursu milli eğitim bakanlığı onayı olan sürücü kursudur. Başarılı kadromuz sayesinde imtihan sonuçlarının ortalaması %85 ila %90 arasındadır. Küçükçekmece'de oturuyor ve ehliyet kursu arıyor iseniz şu an tam olarak doğru yerde bulunmaktasınız.

Yıllardan beri birçok öğrencimizi sürücü kursumuzdan mezun etmeyi başardık. Kalite yönetim sistemi ile belirlenen kalite politakımıza bağlı olarak da Küçükçekmece sürücü kursu hizmet kalitesinin standartını kaybetmemek adına deneyimini ailemize katılan herkesle hızlıca paylaşarak kurum kültürümüzün devamını sağlamaktayız. Kursumuzun hizmetleri arasında ehliyeti olup, trafiğe çıkamayan sürücü adaylarına özel direksiyon dersi de vererek onların direksiyon konusunda gelişimlerini de sağlıyoruz.

Ehliyetiniz var ama trafiğe çıkmaya cesaret edemiyor iseniz gelin Küçükçekmece sürücü kursu ile alanlarında uzman direksiyon öğretmenlerimiz eşliğinde size en uygun olan programınızı yapıp trafikte rahat bir şekilde araba kullanır hale gelin. Sürücü Kursu sektöründe kalite denildiği zaman eğitim kurumunun siz adaylarına sunduğu hizmetin ve ihtiyaçlarının tamamı ile karşılayabilme yeteneği olduğunu belirtmek isteriz. Bir eğitim kurumunun hizmet kalitesini yönetmesi için hangi kriterde hizmet sunacağını mutlaka belirlemesi birinci koşulun olduğu ve bu koşulu küçükçekmece sürücü kursu olarak benimsemiş bulunmaktayız. Sürücü eğitimini ulaştığı en üst düzeyde ve kaliteli bir yapı içinde ekonomik koşullarda topluma sunmaktayız.

Uzman kadromuzla hizmetlerimizin kalitesini ve yüksek verimliliğini arttırabilmek için sürekli çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz. Uluslararası kabul görmüş standartları yöntemleri her zaman farklılık yaratacak yeniliklerle öncü kurum olabilmek adına tüm bilgi birikim ve tecrübemizi kullanarak eğitimlerimizi sürdürmekteyiz. Küçükçekmece ehliyet kursu her yıl yenilenen araç filosuyla hizmet vermektedir. Küçükçekmece sürücü kursu olarak aday beklentilerine öncelik verilerek adaya verilen hizmetlerin yanında yönetim kalitesinin verimliliğini arttırmayı hedefleyen kalite yönetimi ile kurumumuz yönetilmektedir. Kalite yönetim sistemi ile kalite politikamıza bağlı olarak da küçükçekmece sürücü kursu olarak hizmet kalitesinin standardizasyonunu kaybetmeden, tüm bilgi ve birikimlerimizi siz değerli öğrencilerimize aktarmaktayız.

Simülatör eğitimi almak isteyenler, 0553072121 nolu Whatsap hattımıza simülatör eğitimi almak istediklerini belirten bir mesaj yollamanız durumunda, halkla ilişkiler personellerimiz rezervasyonunuzu oluşturacaklardır

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

whatsapp
ara
kayıt