Altınşehir Sürücü Kursu

Altınşehir sürücü kursu aramalarınızda karşınıza ilk olarak çıkacak kurs Halkalı merkez mahallesi Ziraat Bankasının yanında olan Özcem sürücü kursudur. Kursumuz ehliyet almak isteyenlerin birinci tercihi olmaktadır. Araç kullanma garantisini veren bir kurs olarak, manuel veya otomatik vites araç seçeneklerini sizlere sunuyoruz. Sürücü belgesi olup, özel direksiyon dersi almak isteyenlere de Altınşehir mahallesine gelerek ders veriyoruz. Evden alıp eve bırakıyoruz. Sürücü adaylarının istek ve önerileri doğrultusunda sistemlerimizi ve eğitimlerimizi sürekli güncelleyerek çağın gerisinde kalmamaya özen gösteriyoruz.

Neden Özcem Sürücü Kursu?

Altınşehir Sürücü Kursu Google aramalarında Özcem Sürücü Kursuyla karşılaşmanız çok olası bir durumdur. Altınşehir mahallesi kursumuza 5 kilometre kadar bir mesafede bulunmaktadır. Bu sebeple hem ulaşım olarak yakın hem de kırmızı ve mavi şapka Şirinevler minibüslerine binilerek 15-20 dakikada kursumuzun tam önündeki durakta inebilirsiniz. Kursumuzun Halkalının merkezinde olması bulunurluğunu da kolaylaştırmaktadır. Kursumuz caddeye girişi olan müstakil bir yapıya sahiptir. Altınşehir, Şahintepe, Tahtakale ve Güvercintepe mahallerinden her yıl yüzlerce kişiye ehliyet vererek gerekli ticari güveni kazandığımızı düşünüyoruz.

Eğitimlerimiz

Teorik ve direksiyon eğitimlerinden oluşan 2 aşamalı bir hazırlık süreci sizleri beklemektedir. Eğitimlerimizi bir çok farklı materyal ve teknolojik uygulamalarla sürdürmekteyiz. Mobil uygulamamızı mutlaka edinmelisiniz. Derslerle ilgili daha fazla detaylı bilgiye Ehliyet Sınav Soruları başlıklı yazımızdan edinebilirsiniz.

Mobil Uygulamalarımız

 

Direksiyon Öğretmenlerimiz

Alanında uzman eğitmen kadrolarımızla tercihlerinize göre bay bayan direksiyon usta öğreticilerle ve son model araçlarla sizleri iyi birer sürücü haline getiriyoruz.

Ödeme Koşullarımız

Uygun ödeme koşulları ve kredi kartına taksit imkânlarıyla bütçenizi zorlamadan ödemelerinizi tamamlamanızı sağlıyoruz. Kredi kartı kullanmayan sürücü adaylarımız için elde ödeme taksit imkânlarıyla kolaylıklar sağlıyoruz.

Altınşehir Sürücü Kursu aramalarınızda Özcem Sürücü Kursu olarak sizleri karşıladığımız bu yazımızda kendimizi çok sınırlı kelimelerle anlatmak durumunda kaldık. Kursumuza gelerek her türlü soru ve bilgiye ulaşmak kafanıza takılan her soruya tek tek ve sabırla cevap vereceğimizi bilmenizi isteriz.

Daha fazla bilgi için; Özcem Sürücü Kursu'nun 0553072121 nolu Whatsap hattına mesaj yollamanız durumunda,  veya doğrudan bu numarayı arayarak, halkla ilişkiler personellerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 saatleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

whatsapp
ara
kayıt