İstanbul'un en iyi sürücü kursu

İstanbul'un en iyi sürücü kursu, işini en iyi yapan bütün sürücü kurslarıdır. Özcem Sürücü Kursu Sürüş Ekibi olarak bu makaleyi kaleme almamızın sebebi, en iyi olduğumuzun iddiası değildir. En iyi kurs olmak, en iyi işletme olmak, en iyi insan olmak... Diye devam eder bu sorular. Peki, en iyi var mıdır? Peki, en iyi ehliyet kursu var mıdır? Kime göre neye göre iyi ya da kötü kurs vardır? Bu sorular böyle devam eder gider... Bizler için, işini hakkıyla yapan, ahlak sahibi ve kursiyerlere değer veren her kurs İstanbul'un en iyi sürücü kursudur. Bize göre beşeri varlıklar hatalar yapar ve hayatları boyunca da hatalar yapmaya devam eder.. Hatalar bizleri daha iyiye götüren itici güçlerdir. Bu yüzden İstanbul'un en iyi ehliyet kursudur iddiasında kim bulunuyorsa gerçekçi değildir ve itimat edilmemelidir. İstanbul’daki en iyi sürücü kursu işini ticaret mantığıyla değil eğitimci mantığıyla yapan kurslardır.

Bazı kursların eğitmen kadrosu çok iyidir, iletişim yönleri zayıf olabilir. Bazı kursların araç filosu çok iyi olabilir eğitmen kadrosu zayıf olabilir. Bazen eğitmen kadrolarımız iyi bazen kötü olabilir. Halkla ilişkiler çalışanlarımız, çok iyi iletişim kurma yeteneğine sahip olabilirler ancak işlerini iyi takip etmiyor olabilirler. Verilen örneklerden anlıyoruz ki en iyi dediğimiz şey çok göreceli bir kavram.

Özcem Sürücü Kursu olarak en iyiyiz iddiasını gerçekçi bulmuyoruz. En iyi olmaya hep çalışmalıyız, hatalarımız olabilir, önemli olan bütün bunlardan ders çıkarıyor olup olmadığımızdır.

Özcem Sürücü Kursu olarak, araç filomuzu ve eğitmen kadrolarımızı sizler için sürekli olarak iyileştirmeye çalışıyoruz. Halkla İlişkiler personellerimizi sürekli eğitimlere tabi tutuyoruz. Kursun genel görünüm ve temizliğine hassasiyet gösteriyoruz. Kısacası sizler için sürekli takipte kalıyoruz. Bizleri tercih ettiğiniz takdirde, elimizden gelen hizmetin en iyisini sizlere sunmayı taahhüt ediyoruz. Kursumuz hakkında detaylı bilgi almak için Kursumuz Hakkında başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz. Kurslar, ehliyet sınıfları, eğitimler gibi birçok konuyu anlattığımız Sürücü Kursu başlıklı makalemizi de incelemenizi öneririz.

İletişim için; 0553072121 nolu Whatsap hattımıza bilgi almak istediğinizi belirten bir mesaj yollayabilir yada doğrudan bu numarayı arayarak bilgi de alabilirsiniz.

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

whatsapp
ara
kayıt