Ehliyet Kursu

Ehliyet kursu yılların trafik deneyimi ve birikimini sürücü adayları ile paylaşarak tüm trafik kazalarının en aza düşürme yolunda ilerlemeyi hedef olarak belirlemiştir. Ülkedeki trafik kazalarının büyük bölümünün eğitimsizlikten kaynaklandığına inanan Özcem ailesi olarak amacına uygun eğitimler verilerek, trafik kazalarının en aza indirebileceğini ve ölümlü kazaların da minimum seviyelere düşürülebileceğine inanarak çalışmaların devam etmektedir.

Sürücü olmak isteyen herkesin mutlaka hayatında bir kez gideceği veya araştıracağı bir alan olarak bilinmektedir. Özellikle son zamanlar da insanlar sürücü kurslarının sayısı arttıkça daha evine yakın olanını ya da daha kaliteli olanlarını aramaya başlamıştır. Bu durumda internetin faydasını fazlasıyla olduğunu görmek mümkündür. Bizler de Özcem ehliyet kursu olarak sürücü kursu sektöründeki sürücü kursları arasında yerimizi aldığımızı belirtmek isteriz. Özellikle avrupa yakasında oturanların ve oralar da adayların seçtikleri yerlerden biri oldu biraz da kendimizde bahsetmek gerekir ise; 1989 yılından bugüne uzman kadrosu ile Halkalı Merkez Mah. Fatih Cad. B Blok No:4C Küçükçekmece/istanbul adresinde faaliyet gösteren Özcem ehliyet kursu olarak faaliyet göstermekteyiz.

Kursumuzda B (otomobil) ve A2 (motosiklet) sınıflarında sürücü belgesi uzman kadromuz ile verilmektedir. Genç ve konusunda profesyonel bir kadro tarafından teknoloji destekli verilen eğitim tamamı ile profesyonel sürücüler yetiştirmek adına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan bir kurum olarak çalışmaktayız. Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan Özcem ehliyet kursu adaylara en son teknolojik imkânlar ile eğitim vermeyi ilkelerinden en önemlisi olduğunu benimsemiştir. Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke olarak benimseyen kursumuz bireylerin trafik davranışını yasal bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi misyonu ile klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü ve nezih ve samimi kurs ortamı hazırlamış ve siz değerli sürücü adaylarını beklemektedir. Kurumumuz Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir kurumdur.

Kursiyerlerin trafikte profesyonel olarak araç kullanabilmeleri için uzman kadro ile kusursuz teçhizata sahip kursumuz son teknoloji ile çalışmaktadır. Ortak hedefimiz trafikte profesyonel ve sakin araç kullanabilen ve kurallara uymayı davranış haline getiren bilinçli sürücüler yetiştirip onları geliştirmektir.  Zihin Haritaları Tekniğiyle Eğitim başlıklı yazımızı okuyarak eğitim sistemimiz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

whatsapp
ara
kayıt