Cennet sürücü kursu

Cennet sürücü kursu; üst düzey eğitim olanaklarını, gerek teorik eğitimlerde gerekse direksiyon uygulama eğitimlerinde titizlikle gerçekleştirmektedir. Cennet Özcem sürücü kursu, Zihin haritaları ve hafıza teknikleriyle kalıcı teorik eğitimler verdiğimiz kursiyerlerimize, direksiyon uygulama eğitimlerinde ise; psikolojik rahatlama sonrası psiko-motor becerilerin gelişmesi yönünde tekniklerle devam etmekteyiz.

Cennet sürücü kursu olarak, adaylarımızdan hiçbir olanağı esirgemiyoruz. Sınırsız simülatör eğitimleri, sınırsız teorik etüd soru günleri, bilginin ufuk turu yöntemiyle tekrarı gibi bir çok imkan ve fırsatı onlara sunuyoruz. Direksiyon eğitimlerinde ise zaman ve mekan sınırına bakmaksızın her türlü tecrübeyi yaşatıyoruz. Manuel veya otomatik vites araç tercihleriyle işerinizi kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Daha ne duruyorsunuz? Sizleri cennet sürücü kursumuza bekleriz :)

Daha fazla bilgi için; Özcem Sürücü Kursu'nun 0553072121 nolu Whatsap hattına mesaj yollamanız durumunda,  veya doğrudan bu numarayı arayarak, halkla ilişkiler personellerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

whatsapp
ara
kayıt