Cennet sürücü kursu

Cennet sürücü kursu; üst düzey eğitim olanaklarını, gerek teorik eğitimlerde gerekse direksiyon uygulama eğitimlerinde titizlikle gerçekleştirmektedir. Cennet Özcem sürücü kursu, Zihin haritaları ve hafıza teknikleriyle kalıcı teorik eğitimler verdiğimiz kursiyerlerimize, direksiyon uygulama eğitimlerinde ise; psikolojik rahatlama sonrası psiko-motor becerilerin gelişmesi yönünde tekniklerle devam etmekteyiz. Zihin Haritaları Tekniğiyle Eğitim adlı makalemizden ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Eğitim Materyal ve Teknikleri

Cennet sürücü kursu olarak, adaylarımızdan hiçbir olanağı esirgemiyoruz. Sınırsız simülatör eğitimleri, sınırsız teorik etüd soru günleri, bilginin ufuk turu yöntemiyle tekrarı gibi bir çok imkan ve fırsatı onlara sunuyoruz. Direksiyon eğitimlerinde ise zaman ve mekan sınırına bakmaksızın her türlü tecrübeyi yaşatıyoruz. Manuel veya otomatik vites araç tercihleriyle işerinizi kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Daha ne duruyorsunuz? Sizleri cennet sürücü kursumuza bekleriz :)

Özcem Sürücü Kursu olarak Cennet Mahallesine 4-5 kilometre gibi çok kısa bir mesafede bulunmaktayız. İyi bir sürücü kursu ve iyi bir eğitim için bu mesafede bir kursa gelmenizin bundan sonraki hayatınızdaki sürüş tecrübelerine olan katkısını yadsımayınız.

Eğitimler ve Sınavlar Hakkında

Eğitimler kursumuzun başarı felsefesinin ilk ayağını oluşturur. İlk gireceğiniz teorik sınav yani e-sınav için sizleri gerek sınıf eğitimleriyle gerekse mobil uygulama ve daha birçok teknolojiyle yetiştiriyoruz. Sınavdan 50 soru üzerinden 35 doğru yani 70 puan ve üstü almanızı sağlayacak gerekli donanımları sizlere sağlıyoruz. Daha sonra da direksiyon uygulama sınavları için 2 saat simülatör ve 14 saat direksiyon eğitimlerinizi en iyi sürüş hocalarından vererek sınava hazır hale getiriyoruz. Daha sonrada direksiyon sınavı planlamanızı yaparak en yakın sınava alıyoruz. Mobil uygulamamızı mutlaka indirip denemenizi tavsiye ediyoruz.
 

Direksiyon Hocaları
Tercihlerinize göre bay bayan direksiyon öğretmenlerimizden derslerinizi alıyorsunuz. Mümkünse aynı direksiyon hocasından 2 simülatör ve 14 adet direksiyon dersinizi almanızı sağlıyoruz. Böylece herhangi bir kafa karışıklığına yol açmıyoruz.

Daha fazla bilgi için; Özcem Sürücü Kursu'nun 0553072121 nolu Whatsap hattına mesaj yollamanız durumunda,  veya doğrudan bu numarayı arayarak, halkla ilişkiler personellerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

whatsapp
ara
kayıt