Zeynebiye Sürücü Kursu

Zeynebiye sürücü kusu,  ehliyet almak isteyenlerin zeynebiye mahallesindeki güvenilir referansıdır.  Zeynebiye mahallesinde bulunan Özcem Sürücü Kursu yüzde yüz araç kullanmayı öğretme garantisi veren bir kurs olarak, manuel veya otomatik vites seçenkelerini sizlere sunuyor. Sürücü belgesi olup, özel direksiyon dersi almak isteyenlere de Zeynebiye mahallesine gelerek bay bayan hocalarımız vasıtasıyla birebir direksiyon dersleri veriyoruz. Tercihe bağlı olarak istediğiniz noktadan dersleri başlatabiliyoruz.

Kişiye özel birebir direksiyon derslerimizi tercihe göre bay veya bayan eğitimenlerimiz vasıtasıyla veriyoruz. Psikolojik olarak adaylarımızın ön hazırlıklarının yapılması noktasında, simülatör eğitimlerimiz olmazsa olmazlarımız arasındadır.

Zeynebiye Camii ve Kültür Merkezi - ZCKM

Özcem Sürücü Kursunun Zeynebiye Kültür Merkezi ile karşılıklı olarak hemşehrilik bağları içinde güçlü bir bağı vardır. Kursumuz Zeynebiye mahallesi sakinlerine temiz ve ferah sınıflarda eğitim verme garantisi sunmaktadır.  Bay bayan öğretmen tercihine göre konforlu araçlarımızla eğitim imkanı sunduğumuz Zeynebiye mahallesi sakinlerini her zaman kusumuza çayımızı içmeye bekleriz.

Daha fazla bilgi için; Özcem Sürücü Kursu'nun 0553072121 nolu Whatsap hattına mesaj yollamanız durumunda,  veya doğrudan bu numarayı arayarak, halkla ilişkiler personellerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

.

whatsapp
ara
kayıt