Tepeüstü Sürücü Kursu

Tepeüstü sürücü kursu olarak sizlere çeşitli eğitim seçenekleri ile hem teorik hem de direksiyon derslerini büyük bir özveriyle gerçekleştiriyoruz. Teorik derslerde kullandığımız çeşitli interaktif soru cevap uygulamaları ile akılda daha kalıcı ve eğlenceli dersler sunuyoruz. Uygulamalı direksiyon derslerimizde ise öncelikle simülatör ile adaylarımızı araç kullanmaya psikolojik olarak hazırlayıp, iyi birer sürücü adayları olmalarına sağlıyoruz. Son model araçlarla, otomatik veya manuel vites araç seçenekleri sunarak eğitimlerinizi sizlere göre planlıyoruz. 

Tepeüstü özcem sürücü kursu olarak, hiçbir masraftan kaçmıyoruz. Sizlerin daha iyi eğitimler alması açısından akıllı tahta, projeksiyon sistemleri, tabletler gibi her türlü teknolojiyi araştırıp, hizmetinize sunmaya çalışıyoruz. Bizler, sizilere sürücü eğitimleri vermekten onur duyarız.

Daha fazla bilgi için; Özcem Sürücü Kursu'nun 0553072121 nolu Whatsap hattına mesaj yollamanız durumunda,  veya doğrudan bu numarayı arayarak, halkla ilişkiler personellerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

 

whatsapp
ara
kayıt