Şirinevler Sürücü Kursu

Özcem sürücü kursu 1989 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Kurulduğundan bugüne kadar eğitim kalitesi ve ciddiyetinden hiçbir şekilde ödün vermeden sürücü eğitimi gibi hayati bir konuda uzman Teorik hocalar ve direksiyon hocaları eşliğinde sürücü yetiştirmeye özen göstermiş olan ayrıca sayısız sürücü mezun etmiş kurum olmakla birlikte her zaman Milli Eğitim camiasının takdirlerine şayan olmuştur.

Modern binalarımız ve tüm donanımlara sahip ferah ve klimalı sınıflarımız ile son model araçlarımızla birlikte uzman ve deneyimli bay-bayan hocalarımız ile güvenli eğitim anlayışımızla sizlerin hizmetinde olmaktan Şirinevler sürücü kursu olarak mutluluk duymaktayız. Şirinevler de oturuyor ve ehliyet kursu arıyor iseniz şu an tam olarak doğru yerde bulunmaktasınız. Yıllardan beri birçok öğrencimizi sürücü kursumuzdan mezun etmeyi başardık. Sektöründe öncü konuma oturan Şirinevler ehliyet kursu kaliteli eğitim hizmeti ile adayların beklentilerini eksiksiz karşılamayı kendine ilke edinmiştir. Bu sebeple Özcem şirinevler sürücü kursu olarak kalite yönetimi ile aday beklentilerinin üzerine çıkmasını hedefleyen ekip çalışması ile çalışan kuruma bağımlı ve bağımsız çalışan tüm birimlerin gözden geçirmeyi ve iyileştirmeyi sağlayan bir yönetim anlayışı içerisinde bulunmaktadır. Şirinevler sürücü kursu son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda teorik ders konularını işlemek bunun yanı sıra özellikle ilk yardım konularında uygulamalı şekilde adaylarımıza nasıl davranmaları gerektiğini göstermek vizyonlarımız arasında sadece bir madde olarak tanımlanmaktadır.

Eğitim araçları ve bunun yanı sıra tamamı ile teknolojiye ayak uyduran bir sunum anlayışı ile dersleri veren tecrübeli uzman kadrosu adaylara sadece bir sınav hazırlığı değil aynı anda tamamen başarılı ve güvenli bir sürücü olma hizmeti veren şirinevler sürücü kursu kuruluşudur. Yıllardan beri birçok öğrencimizi sürücü kursumuzdan mezun etmeyi başardık. Eğitim araçları ve tamamen teknolojik bir sunum anlayışı ile dersleri veren konusunda ve alanlarında tecrübeli uzman kadrosu adaylara yalnızca bir sınav daha çok tamamen başarılı ve güvenli bir sürücü olma hizmeti vermeyi amaçlayan bir kurum olmayı başarmış bulunmaktayız.

Daha fazla bilgi için; Özcem Sürücü Kursu'nun 0553072121 nolu Whatsap hattına mesaj yollamanız durumunda,  veya doğrudan bu numarayı arayarak, halkla ilişkiler personellerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

whatsapp
ara
kayıt