Sanayi Sürücü Kursu

Sanayi sürücü kusuÖzcem sürücü kursu ehliyet almak isteyenlerin birinci tercihi olmaktadır. Araç kullanma garantisini veren bir kurs olarak, manuel veya otomatik vites seçenkelerini sizlere sunuyoruz. Sürücü belgesi olup, özel direksiyon dersi almak isteyenlere Sanayi'ye gelerek ders veriyoruz. Evden alıp eve bırakıyoruz. sanayi gibi büyük bir yerde ulaşımı sizlere kolaylaştıracak en önemli şeyin ehliyet ve araç kullanmayı bilmek olduğunu aklınızdan çıarmamalısınız.

Sanayi Mahallesi ulaşım olarak merkezi bir konumdadır. Bu konum avantajını toplu taşıma kullanarak değerlendirmeniz neredeyse imkansız gibidir. Oysaki ehliyet ve araç alarak bu konum avantajından hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.Özcem sürücü kursu olarak yılların verdiği deneyimle ehliyet ve özel ders almanızı sağlayarak sizleri İstanbul trafiğine hazırlıyoruz.

Güzel günlerde araç kullanmanız dileğiyle sağlıcakla kalın.

Daha fazla bilgi için; Özcem Sürücü Kursu'nun 0553072121 nolu Whatsap hattına mesaj yollamanız durumunda,  veya doğrudan bu numarayı arayarak, halkla ilişkiler personellerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

whatsapp
ara
kayıt