Parseller Sürücü Kursu

Parseller sürücü kursu olarak güvenilir ehliyetin bir numaralı adresi olarak sektörü temsil etmekteyiz. Sürücü belgesini bizden alan mezunlarımız, kendilerini daha fazla geliştirmek için manuel veya otomatik vites araç seçenekleriyle Özcem Sürücü Kursu markamızdan özel direksiyon dersleri talep etmektedirler.

Günümüz yoğun mega şehirlerinde zamanın daha fazla önem kazandığı bir yüzyılın içine giriyoruz. Artık yapacağımız birden fazla işlerimiz ve hobilerimiz bulunmakta. Her şeye zaman ayırabilmek, zamanı iyi kullanmaktan geçmektedir. Araç kullanmak zamana meydan okumanın adıdır. Toplu taşımayla 1 saatte gideceğiniz yere aracınızla15-20 dakika gibi kısa bir sürede ulaşmanız anlamına gelmektedir. Birçok etkinliğinizde, fazladan kazanacağınız bu 40 dakika gibi uzun bir artı süreyi dinlenerek veya daha fazla üreterek geçirebilrsiniz. Günlük 8 saatlik bir temponun aracınızla en az 3 saatinde tasarruf etmenin avantajlarını yaşamak istemez misiniz? Elbette istersiniz. Bir an önce Özcem Sürücü Kursuna gelerek, sürücü belgesi başvurunuzu yapmanızı öneriyoruz. Ehliyetim var diyorsanızda, simülatör ve özel direksiyon dersi programlarımızdan istifade etmenizi öneririz.

Özel direksiyon dersi almak veya ehliyete kayıt olmak isteyenler, 0553072121 nolu Whatsap hattımızadan bizlere ulaşarak mesaj yollamanız durumunda, halkla ilişkiler personellerimiz rezervasyonunuzu oluşturacaklardır

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

whatsapp
ara
kayıt