Merter Sürücü Kursu

Merter Sürücü Kursu: Özcem sürücü kursu her zaman konusunda uzman ve deneyimli, sabır ile dersleri işleyen değerli eğitmenlerle ile çalışmayı prensip edinen bir kursdur. Özcem sürücü kursu 1989 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Merter sürücü kursu olarak manule ve otomatik vites son model eğitim araçlarımız ve alanlarında uzman eğitimcilerimiz ile hizmet vererek sürücü adaylarının yetiştirilmesine katkıda bulunmaktan büyük onur ve gurur duymaktayız.

Özcem sürücü kursu ülkemizde sorununun çok iyi bir eğitimle başarılacağına inanan bir anlayış ile hizmet vermeyi amaçlamıştır. Ülkemizde trafik sorununun doğru eğitimle aşılacağına inanan bir anlayışı ile hizmet vermekteyiz. Özcem sürücü kursu milli eğitim bakanlığı tarafında onaylı bir sürücü kursudur. Başarılı kadromuz sayesinde imtihan sonuçlarının ortalaması %85 ila %90 arasındadır. Direksiyon eğitimini içeriğinin gerektirdiği şekilde son model sistem ile donatılmış araçlarımızla merter sürücü kursu ile verilmektedir. Modern binalarımız ve tüm donanımlara sahip ferah ve klimalı sınıflarımız ile son model araçlarımızla birlikte uzman ve deneyimli bay-bayan hocalarımız ile güvenli eğitim anlayışımızla sizlerin hizmetinde olmaktan Özcem sürücü kursu olarak mutluluk duymaktayız.

Merter de oturuyor ve ehliyet kursu arıyor iseniz şu an tam olarak doğru yerde bulunmaktasınız. Yıllardan beri birçok öğrencimizi sürücü kursumuzdan mezun etmeyi başardık. Kurulduğundan bugüne kadar eğitim kalitesi ve ciddiyetinden hiçbir şekilde ödün vermeden sürücü eğitimi gibi hayati bir konuda uzman direksiyon hocaları eşliğinde sürücü yetiştirmeye özen göstermiş olan ayrıca sayısız sürücü mezun etmiş kurum olmakla birlikte her zaman Milli Eğitim camiasının takdirlerine şayan olmuştur. Sürücü adaylarımızın ehliyet ile ilgili gereksinimlerini karşılamak ayrıca kazasız bir yaşam sürebilmeleri için iyi bir sürücülük eğitimlerini sağlamak vizyonumuzun arasında yer alan bir diğer madde olarak tanımlanabilmektedir. Bu bakış açısı ile hem yönetim kadrosu hem de eğitim kadrosu yetiştirip istediğimiz hedeflere ulaşmaktayız. Modern binalarımız ve tüm donanımlara sahip ferah ve klimalı sınıflarımız ile son model araçlarımızla birlikte uzman ve deneyimli bay-bayan hocalarımız ile güvenli eğitim anlayışımızla siz sürücü adaylarımızın hizmetinde olmaktan merter sürücü kursu ve Özcem sürücü kursu olarak mutluluk duymaktayız.

Daha fazla bilgi için; Özcem Sürücü Kursu'nun 0553072121 nolu Whatsap hattına mesaj yollamanız durumunda,  veya doğrudan bu numarayı arayarak, halkla ilişkiler personellerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

whatsapp
ara
kayıt