Kayaşehir Sürücü Kursu

Kayaşehir sürücü kusu, Özcem sürücü kursu ehliyet almak isteyenlerin birinci tercihi olmaktadır. Araç kullanma garantisini veren bir kurs olarak, manuel veya otomatik vites seçenkelerini sizlere sunuyoruz. Sürücü belgesi olup, özel direksiyon dersi almak isteyenlere de Kayaşehir mahallesine gelerek ders veriyoruz. Evden alıp eve bırakıyoruz. Sizleri kursumuzda ağırlayarak acı kahvemizi içmeye davet ediyoruz.

İstanbul havaalanına ulaşımın en kolay olduğu yerlerin başında hiç şüphesiz Kayaşehir gelmektedir. Kayaşehirde oturup Havaalanı gibi önemli merkezlere ulaşımda toplu taşımada geçireceğiniz zamanın onda biri zamanda kendi aracınızla işlerinizi görebilirsiniz. Ehliyetiniz var araç kullanamıyorsanız işiniz biraz daha kolaylaşıyor.Hemen bir kursa giderek bu eksiğinizi günler içinde kapatma şansınız bulunuyor.

Bizler Özcem Ailesi olarak sizlerin ehliyet ve özel direksiyon ihtiyaçlarınızı en uygun ve en kısa sürede gerçekleştirebiliriz. Kursumuza gelerek bir acı kahvemizi hem içersiniz hemde eğitim planlamanızı yapabiliriz.

Daha fazla bilgi için; Özcem Sürücü Kursu'nun 0553072121 nolu Whatsap hattına mesaj yollamanız durumunda,  veya doğrudan bu numarayı arayarak, halkla ilişkiler personellerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

whatsapp
ara
kayıt