İkitelli Parseller Sürücü Kursu

İkitelli Parseller sürücü kusu,  ehliyet almak isteyenlerin İkitelli Parseller'deki güvenilir referansıdır. Özcem sürücü kursu hem araç kullanmayı öğretiyor, hemde teorik bilgiler ile sürüş bilginizi pekiştiriyor. Manuel veya otomatik vites araç seçenkelerini sizlere sunuyoruz.. Sürücü belgesi olup, özel direksiyon dersi almak isteyenlere de İkitelli Parseller'e gelerek bay bayan hocalarımız vasıtasıyla birebir direksiyon dersleri veriyoruz. Ehliyeti olanlara, ercihlerine göre evden alarak eve bırakma hizmetlerinide sunabiliyoruz.

Kişiye özel birebir direksiyon derslerimizi sizlerin tercihlerine göre bay veya bayan eğitimenlerimiz vasıtasıyla veriyoruz. Psikolojik olarak adaylarımızın ön hazırlıklarının yapılması noktasında, simülatör eğitimlerimiz olmazsa olmazlarımız arasındadır. Trafik psikolojisi teorik eğitimlerimizi isteğe bağlı olarak ücretsiz olarak veriyoruz.

Simülatör eğitimi almak isteyenler, 0553072121 nolu Whatsap hattımıza simülatör eğitimi almak istediklerini belirten bir mesaj yollamanız durumunda, halkla ilişkiler personellerimiz rezervasyonunuzu oluşturacaklardır

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

whatsapp
ara
kayıt