Halkalı Sürücü Kursu

Halkalı sürücü kursu 1989 tarihinde eğitim ve öğretim hizmetine başlayıp binlerce sürücü adayını sürücü yapmayı başarmış olan bir kuruluştur. Halkalı Ehliyet Kursu Özcem eğitim kurumları, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmıştır. Siz değerli adaylarımızın eğitimlerinin huzur içerisinde geçmesi için bilgisayarlı ve görsel eğitime uygun sınıflar, dinlenme bölümleri ve kafeteryamız sizlerin rahatı için düzenlenmiş ve tasarlanmıştır. Özcem sürücü kursu milli eğitim bakanlığı onayı olan sürücü kursudur. Başarılı kadromuz sayesinde imtihan sonuçlarının ortalaması %85 ila %90 arasındadır. Modern binalarımız ve tüm donanımlara sahip ferah ve klimalı sınıflarımız ile son model araçlarımızla birlikte uzman ve deneyimli bay-bayan hocalarımız ile güvenli eğitim anlayışımızla siz sürücü adaylarımızın hizmetinde olmaktan Halkalı Özcem sürücü kursu olarak mutluluk duymaktayız.

Özcem Sürücü Kursu ön Cephe GörünümüÖzcem Sürücü Kursu Otomatik Vites Eğitim ve Sınav Aracı

Halkalı'da oturuyor ve ehliyet kursu arıyor iseniz şu an tam olarak doğru yerde bulunmaktasınız. Yıllardan beri birçok öğrencimizi sürücü kursumuzdan mezun etmeyi başardık. Halkalı ehliyet kursu ülkemizde sorununun çok iyi bir eğitimle aşılacağına inanan bir anlayış ile hizmet vermeyi amaçlamıştır. Bir eğitim kurumunun kaliteli hizmet anlayışıyla yönetilebilmesi için öncelikle hangi kriterde hizmet vereceği hususunu mutlaka belirlemesinin birincil koşul olduğunu belirtmek gerekmektedir. Bu sebeple Özcem sürücü kursu kalite yönetimi ve aday beklentilerinin aşılmasını hedefleyen ARGE çalışmalarına yoğunlaşmış bir kurumdur.

Halkalı Sürücü Kursu Eğitim Kadrosu

Ekip çalışması gerektiren ve çalışan tüm birimlerin gözden geçirilmesini ayrıca iyileştirilmesini sağlayan bir yönetim anlayışına sahip bir sürücü kursuyuz. Adayların beklentilerine öncelik vererek tanımladığımız kalite anlayışına uygun şekilde hizmet vermenin yanında, yönetim kalitesini de toplam kalite yönetimi anlayışıyla yeniden dizayn ederek sürücü kursumuza uyarlamış bulunmaktayız. Halkalı sürücü kursu kaiteli eğitim anlayışıyla siz değerli sürücü adaylarının ihtiyaçlarını belirleyerek aday beklentilerine cevap verebilme kabiliyetine sahip uzman kadrosu ile her zaman yanınızda olacağımızın sözünü veriyoruz.

özcem sürücü kursu eğitim kadrosu

Halkalı Sürücü Kursu Eğitim Modeli

Halkalı Özcem Ehliyet Kursu Küçükçekmece Halkalı merkezde hizmet veren kursumuz alanında belgeli ve tecrübeli eğitmenler ile hizmet vermektedir. Eğitmenlerimiz T.C Milli Eğitim Bakanlığı tarafından atanmış ve alanında uzman eğitmenlerdir. Özcem sürücü kursu her zaman konusunda uzman ve deneyimli eğitimi sabır ile dersleri işleyen değerli eğitmenlerle ile çalışmayı prensip edinen Halkalı sürücü kursudur. Direksiyon eğitimini müfredatın gerektirdiği son model çift pedal sistem ile donatılmış manuel veya otomatik vites araçlarımız ile verilmektedir. Bir başka eğitimlerimiz de manuel vites ve otomatik vites motosiklet araçlarımızla yapılmaktadır. Kurulduğundan bugüne kadar eğitim kalitesi ve ciddiyetinden hiçbir şekilde ödün vermeyip, sürücü eğitimi konusunda uzman teorik hocalar ve direksiyon hocaları eşliğinde sürücü yetiştirmeye özen göstermiş olan ayrıca sayısız sürücü mezun etmiş kurum olmakla birlikte her zaman Milli Eğitim camiasının takdirlerine şayan olmuştur.

Halkalı Sürücü Kursu Direksiyon Eğitimleri

Halkalı Sürücü Kursu Özcem Ailesi Olarak Sınava Değil Yollara Hazırlıyoruz.Tabiki sizlerin başarılı olarak ilk sınavınızda sürücü belgenizi almanızı istiyoruz. Sürücü belgenizi aldıktan sonra bizleri sorunsuz park etmelerde ve akan trafikte huzur içerisinde seyir halindeyken hatırlamanızı istiyoruz. Halkalı Ehliyet Kursu Özcem ailesi olarak bütün programlarımızı size göre hazırlayıp karşılıklı anlayış ve hoşgörü içerisinde sınavlara hazırlıyoruz. Sizlerin başarısı bizlerin mutluluğudur.

Halkalı Ehliyet Kursu Özcem olarak derslerimizi Halkalı Merkezde bulunan binamızda direksiyon eğitimlerimizi ise Atakent Sürücü Alanında vermekteyiz. Halkalı Özcem Sürücü Kursu uygun ve taksitli ödeme imkânı ile yanınızda.

Halkalı Ehliyet Kursu Özcem Eğitim Araçlarımız

Son model araçlarımızın periyodik bakımları zamanında ve temizlikleri ise günlük yapılmaktadır. Araçlarımız ve kurumumuz Covit-19 kurallarına uygun olarak temizlenmekte ve hijyen kurallarına harfi harfiyan uyulmaktadır. Siz değerli adaylarımızı araçlarımızı ve kursumuzu görmeye davet ediyoruz.

Özcem Sürücü Kursu Manuel Vites Otomobil Eğitim ve Sınav AracıÖzcem Sürücü Kursu Manuel Vites Otomobil ve Motosiklet Eğitim ve Sınav Aracı

Halkalı Sürücü Kursu Adresi

Hayallerinizi süsleyen ehliyete biran önce sahip olabilmeniz için kursumuzla bağlanyıya geçmenizi öneririrz. Kaiteli eğitim sizlerinde hakkı. Halkalı sürücü kursu Özcem nerede derseniz? Çok uzakta değiliz. Halkalı merkezde Kent hastanesinin ve Halkalı Halk Eğitim Merkezinin tam karşısındayız. T.C Ziraat Bankası ile yan yana hizmet vermekteyiz.

Sürücü kursu Çağrı Merkezi

Daha fazla bilgi için; Özcem Sürücü Kursu'nun 0553072121 nolu Whatsap hattına mesaj yollamanız durumunda veya doğrudan bu numarayı arayarak, halkla ilişkiler personellerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. 

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

"Halkalı Sürücü belgesi firmaları" "Halkalıda Sürücü belgesi satış fiyatı" "Halkalıda Sürücü belgesi satış fiyatları" "Halkalı Sürücü belgesi firması arıyorum" "Halkalı Sürücü belgesi fiyat" "Halkalı Sürücü belgesi maliyeti" "Halkalıda en yakın Sürücü kurumu aramak" "Halkalıda yakınlarda Sürücü kursu bulmak" "Halkalı Sürücü  A, B, C, D, E, F, G belgesi  fiyatları" "Halkalı ekonomik Sürücü belgesi fiyatları Sürücü" "Halkalı Sürücü belgesi lazım olacak hesaplı Sürücü belgesi "Halkalı ucuz Sürücü belgesi" "Firma Özcem Sürücü belgesi" "Halkalı Sürücü belgesi kurumları" "Halkalı E-Sınav Sürücü belgesi, "Halkalı 100 ceza belgesi nasıl alınır, "Halkalı Sürücü belgesi fiyatları, "Halkalı Sürücü belgesi dilekçesi, "Halkalı Sürücü belgesi nedir" "Halkalıda Sürücü belgesi nasıl alınır" "Halkalıda Sürücü belgesi en yakın nerede var" "Halkalı Sürücü belgesi" "Halkalı Ehliyet Kursu" "Halkalı Sürücü Kursu" "Halkalı Yenidoğan Sürücü Kursu" "Halkalı Yenidoğan Mahallesi Kursu" "Atakent Tema Evleri Sürücü Kursu" "Atakent Sürücü Kursu" "B Sınıfı Ehliyet Kursu" "Otomatik Vites Ehliyet Kursu" "Özel Direksiyon Dersleri" "A Sınıfı Motosiklet Ehliyeti" "Halkalı Ehliyet Fiyatları" " Halkalının En İyi Sürücü Kursu"

whatsapp
ara
kayıt