Halkalı Sürücü Kursu

Halkalı sürücü kursu 1989 tarihinde eğitim ve öğretim hizmetine başlayıp binlerce sürücü adayını sürücü yapmayı başarmış olan bir kuruluştur. Özcem sürücü kursu milli eğitim bakanlığı onayı olan sürücü kursudur. Başarılı kadromuz sayesinde imtihan sonuçlarının ortalaması %85 ila %90 arasındadır. Modern binalarımız ve tüm donanımlara sahip ferah ve klimalı sınıflarımız ile son model araçlarımızla birlikte uzman ve deneyimli bay-bayan hocalarımız ile güvenli eğitim anlayışımızla siz sürücü adaylarımızın hizmetinde olmaktan Halkalı sürücü kursu ve Özcem sürücü kursu olarak mutluluk duymaktayız.

Halkalı'da oturuyor ve ehliyet kursu arıyor iseniz şu an tam olarak doğru yerde bulunmaktasınız. Yıllardan beri birçok öğrencimizi sürücü kursumuzdan mezun etmeyi başardık. Halkalı ehliyet kursu ülkemizde sorununun çok iyi bir eğitimle aşılacağına inanan bir anlayış ile hizmet vermeyi amaçlamıştır. Bir eğitim kurumunun hizmet kalitesini yönetebilmesi için hangi kriterde hizmet vereceği mutlaka belirlemesi birinci koşul olduğunu belirtmek gerekmektedir. Bu sebeple Özcem sürücü kursu kalite yönetimi ve aday beklentilerinin aşılmasını hedefleyen bir kurumdur.

Ekip çalışması gerektiren ve çalışan tüm birimlerin gözden geçirilmesini ayrıca iyileştirilmesini sağlayan bir yönetim anlayışına sahip bir sürücü kursudur. Adayların beklentilerine öncelik verilen ve tanımlanan kaliteye ve adaya verilen hizmetlerin yanında yönetim kalitesini arttırmayı hedefleyen anlayışa kalite yönetimi ile öğrencilerimize hizmet vermekteyiz. Halkalı sürücü kursu sektöründe kalite ve eğitim kurumunun siz adaylarına sunduğu hizmetin ve ihtiyaçlarının tamamı ile karşılayabilmeyi amaçlamaktayız. Kısacası aday beklentilerine cevap verebilme kabiliyetine sahip uzman kadromuz ile çalışmaktayız.

Özcem sürücü kursu her zaman konusunda uzman ve deneyimli eğitimi sabır ile dersleri işleyen değerli eğitmenlerle ile çalışmayı prensip edinen Halkalı sürücü kursudur. Direksiyon eğitimini müfredatın gerektirdiği son model çift pedal sistem ile donatılmış araçlarımız ile verilmektedir. Kurulduğundan bugüne kadar eğitim kalitesi ve ciddiyetinden hiçbir şekilde ödün vermeyip, sürücü eğitimi konusunda uzman teorik hocalar ve direksiyon hocaları eşliğinde sürücü yetiştirmeye özen göstermiş olan ayrıca sayısız sürücü mezun etmiş kurum olmakla birlikte her zaman Milli Eğitim camiasının takdirlerine şayan olmuştur.

Daha fazla bilgi için; Özcem Sürücü Kursu'nun 0553072121 nolu Whatsap hattına mesaj yollamanız durumunda,  veya doğrudan bu numarayı arayarak, halkla ilişkiler personellerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

whatsapp
ara
kayıt