Halkalı'daki En İyi sürücü Kursu

Halkalı'daki en iyi sürücü kursu, direksiyon ve yazılı sınavlardan geçme istatistikleri en yüksek olan Özcem Sürücü Kursudur. Kursumuzun vizyonu sadece sınavı geçmek değil aynı zamanda teorik ve uygulama bilgisininde edindirilmesidir. Kursiyerlerimize temel kazanımların verilmesi eğitim programlarımızın birincil önceliğidir. Bölgemizdeki en iyi ehliyet kursu olmanın bazı sırları vardır. Gelin bunları diğer kurslarada örnek olması açısından konuşalım.

En iyi ile kastımız iyi olmaya gayret göstermektir. Tabiki kimse mükemmel değildir. Ancak biz sektörümüzdeki eksiklikleri takip ederek hep daha iyi olma yolunda ilerliyoruz.

İlk olarak; teorik eğitimlerde, üst düzey teknolojilerin yanı sıra, bu teknolojileri ustaca kullanan alanına hakim öğretmenlerimiz bulunmaktadır. Öğretmenlerimiz sizlerin eğitimden başarılı bir şekilde verim alabilmeniz için gerekli döküman ve bilgileri sizlere temin etmektedir. Kalıcı öğrenme ve zihin haritaları yöntemiyle daha önce hiçbir sürücü kursunda uygulanmayan not alma, öğrenme teknikleriyle dersleri keyifli hale getiriyoruz.

İkinci olarak; direksiyon eğitimlerini son model araçlar ve uzman eğitmen kadromuzla vermekteyiz.  Eğitmenlerimiz öncelikle sizleri simülatör eğitimlerine tabi tutmaktadırlar. Gerekli el becerilerine ulaşan kursiyerlerimiz, psikolojik olarak kendilerini rahat hissettikleri andan itibarende akan trafik derslerini başlatıyoruz.

Daha fazla bilgi için; Özcem Sürücü Kursu'nun 0553072121 nolu Whatsap hattına mesaj yollamanız durumunda,  veya doğrudan bu numarayı arayarak, halkla ilişkiler personellerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

whatsapp
ara
kayıt