Fatih Sürücü Kursları

Fatih sürücü kuslarından Özcem Sürücü Kursu ehliyet almak isteyenlerin birinci tercihi olmaktadır. Araç kullanma garantisini veren bir kurs olarak, manuel veya otomatik vites seçenkelerini sizlere sunuyoruz. Sürücü belgesi olup, özel direksiyon dersi almak isteyenlere de Fatih ilçesine gelerek ders veriyoruz. Evden alıp eve bırakıyoruz. 

İstanbul Fatih ilçesi trafiğin yoğun ve denetlendiği bir ilçemizdir. Özcem sürücü Kursları trafiğin yoğun olduğu, aynı zamanda işaret ve levhaların bolca bulunduğu bu hasas ilçemizde sizlere akan trafikte eğitimler vererek gerekli pratiği kazandırabilecek donanaım ve kadrolara sahiptir. Ehliyetiniz yoksa yine sizleri en iyi eğitimlere tabi tutarak yazılı sınavlara hazırlamaktadır. Manuel veya otomatik vites tercihleriniz göre size en uygun özel direksiyon eğitim planlarını hazırlamaktadır.

Direksiyon eğitimleri öncesi psikolojik ön hazırlıklarınız tamamalandıktan sonra akan trafikte derslerinize eğitimli ve donanımlı kadrolarımızla başlıyoruz. Zaten simülatör eğitimlerinde vites ve direksiyon hakimiyetini geliştirmiş siz değerli sürücü adaylarımız akan trafiğe hızlıca adapte olarak hızlı bir öğrenme sürecine girmiş oluyorsunuz.

Daha fazla bilgi için; Özcem Sürücü Kursu'nun 0553072121 nolu Whatsap hattına mesaj yollamanız durumunda,  veya doğrudan bu numarayı arayarak, halkla ilişkiler personellerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

whatsapp
ara
kayıt