Cumhuriyet Mahallesi Sürücü Kursu

Cumhuriyet mahallesi sürücü kusu, Özcem sürücü kursu ehliyet almak isteyenlerin birinci tercihi olmaktadır. Araç kullanma garantisini veren bir kurs olarak, manuel veya otomatik vites seçenkelerini sizlere sunuyoruz. Sürücü belgesi olup, özel direksiyon dersi almak isteyenlere de Cumhuriyet mahallesine gelerek ders veriyoruz. Evden alıp eve bırakıyoruz. 

Hiç aklınıza gelmeyecek bir anda, araç kullanmak durumunda kalabilirsiniz. Bu bazen işyerinde olabilir, bazen bir hastayı acil hastaneye götürmeniz gerektiğinde olabilir. İşte hiç ummadınız bir anda araç kullanmanız gerektiğinde sürücü belgeniz yoksa yaşayacağınız sıkıntıyı düşündünüz mü hiç. Ya ehliyetiniz var araç kullanmayı bilmiyorsunuz? Yine yaşayacağınız stres ve üzüntüyü hayal edebiliyor musunuz? 

Özcem sürücü kursu ailesi olarak, sürücü belgesi olmayanlara hem araç kullanmayı hemde sürücü belgesi almayı sağlıyoruz. Ehliyeti olup araç kullanmayı bilmeyenlerede özel direksiyon dersleri vererek geleceğinizi inşa etmenizde çorbanıza bir tuzda biz atıyoruz.

Stressiz ve üzülmeyeceğiniz güzel günlerin dileğiyle hoşçakalın.

whatsapp
ara
kayıt