Beykent Sürücü Kursları

Beykent sürücü kurslarıÖzcem Sürücü Kursu, sürücü belgesi veren kursların başında gelmektedir. Güvenli sürüş tekniklerini kullnarak, özel direksiyon dersleri veren bir kurs olarak, manuel veya otomatik vites seçenkelerini sizlere sunuyoruz. Sürücü belgesi olup, özel direksiyon dersi almak isteyenlere de Beykent'in neresinde oturduğuna bakmaksızın gelerek direksiyon dersi veriyoruz. Daha sonrada evden alıp eve bırakıyoruz.

Sanayileşmenin giderek insanları daha fazla meşgul ettiği bu dönemlerde, sosyal hayatımız neredeyse bitme noktasına geldi. Endüstrinin insan yaşamını kolaylaştırdığı gerçeğini gözardı etmiyoruz. Ancak; endüstride çalışan insan gücü içinse durum hiçte iç açıcı görünmüyor. Neredeyse bütün gün durmaksızın çalışan bizler, akşam evimize gitme saatini iple çeker olduk. Oysa ki sosyal bir varlık olan insan, iş çıkışı bir yerlere uğrayarak kafasını dağıtması gereken bir canlı. Ancak yorgun biten bir günün sonunda bir yerlerde zaman geçirmek sonrası eve dönmek gözümüzde büyüdükçe büyüyor. Haliyle eve gitme fikri daha baskın çıkıyır.

Eğer ehliyetiniz olupta araçta kullanmayı biliyor olsaydınız iş çıkışı kendinize zaman ayırmanız çokta sorun olmayacaktı. Bir yerlerde yorgunluk kahvenizi içip sonrada arabanızla evinize huzur içinde dönecektiniz. Sözü fazla uzatıp sizleri daha fazla sıkmaya gerek yok. Özcem sürücü kursu ailesi olarak sizlerin herzaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Simülatör eğitimi almak isteyenler, 0553072121 nolu Whatsap hattımıza simülatör eğitimi almak istediklerini belirten bir mesaj yollamanız durumunda, halkla ilişkiler personellerimiz rezervasyonunuzu oluşturacaklardır

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

whatsapp
ara
kayıt