Bayramtepe Sürücü Kursu

Bayramtepe sürücü kusu, Özcem sürücü kursu ehliyet almak isteyenlerin birinci tercihi olmaktadır. Araç kullanma garantisini veren bir kurs olarak, manuel veya otomatik vites seçenkelerini sizlere sunuyoruz. Sürücü belgesi olup, özel direksiyon dersi almak isteyenlere de Bayramtepe mahallesine gelerek ders veriyoruz. Evden alıp eve bırakıyoruz. Sizleri kursumuzda ağırlayarak acı kahvemizi içmeye davet ediyoruz.

Başakşehir ve Küçükçekmece ilçe sınırında olan ender semtlerden biridir Bayramtepe. Olimpiyat stadı yakınında merkezi bir konumdadır. Eğer aracınız yoksa bu ilçe merkezlerine toplu taşımayla ulaşmanız saatlerinizi alabilmektedir. Bu yüzden biran önce ehliyet alarak bu süre sorununu ortadan kaldırmalısınız.

Ehliyetim var ama araç kullanma pratiğim yok diyorsanız yine bir sürücü kursuna kayıt olarak bu eksiğinizi tamamlayabilirsiniz.

Özcem Ailesi olarak, sıcak kanlı ve deneyimli ekibimizle sizlerin ehliyet ve araç kullanma pratiklerinizi en üstün hizmet kalitemizle karşılayabileceğimizin taahhütünü verebiliriz.

Yollarda geçen zamanınızı kısaltmanız dileğiyle hoşçakalın.

Daha fazla bilgi için; Özcem Sürücü Kursu'nun 0553072121 nolu Whatsap hattına mesaj yollamanız durumunda,  veya doğrudan bu numarayı arayarak, halkla ilişkiler personellerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

whatsapp
ara
kayıt