Atatürk Mahallesi Sürücü Kursu

Atatürk mahallesi sürücü kusuÖzcem Sürücü Kursu ehliyet almak isteyenlerin birinci tercihi olmaktadır. Araç kullanma garantisini veren bir kurs olarak, manuel veya otomatik vites seçenkelerini sizlere sunuyoruz. Sürücü belgesi olup, özel direksiyon dersi almak isteyenlere de Atatürk mahallesine gelerek ders veriyoruz. Evden alıp eve bırakıyoruz. Sizleri kursumuzda ağırlayarak acı kahvemizi içmeye davet ediyoruz.

Atatürk mahallesi gençleri bizleri tercih eder ve arkadaşlarınada bizden bahsederler.  Hemen yanı başlarında başka sürücü kursları olmasına rağmen üşenmez bize gelir kayıt olurlar. Öyleki onlarca arkadaşlarınıda bizlere getirdiler. Bu ilgi ve sevgi bizleri daha bir motive etmektedir. Onlara en iyi eğitimi vermek boynumuzun borcudur. Sadece ehliyet almayada değil, sürücü belgesi olup özel ders almak isteyenlerede bizleri öneriyorlar. Atataürk mahallesi gençlerine mahçup olmama adına kurs müdürümüz başta olmak üzere tüm Özcem Ailesi seferber olmuş durumda. İş ciddiyetini ve displinini herzaman koruyacağız. Yeterki sizlere mahçup olmayalım.

Atatürk mahallesi sürücü kusu olarak sizleri herzaman kursumuzda görmek ve bir yorgunluk çayı ısmarlamaktan şeref duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Eğitim sistemimizle ilgili daha detaylı bilgi almak için; 0553072121 nolu Whatsap hattımıza bilgi almak istediğinizi belirten bir mesaj yollayabilir yada doğrudan bu numarayı arayarak bilgi de alabilirsiniz.

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

whatsapp
ara
kayıt