Atatürk Mahallesi Sürücü Kursu

Atatürk mahallesi sürücü kusu, Özcem sürücü kursu ehliyet almak isteyenlerin birinci tercihi olmaktadır. Araç kullanma garantisini veren bir kurs olarak, manuel veya otomatik vites seçenkelerini sizlere sunuyoruz. Sürücü belgesi olup, özel direksiyon dersi almak isteyenlere de Atatürk mahallesine gelerek ders veriyoruz. Evden alıp eve bırakıyoruz. Sizleri kursumuzda ağırlayarak acı kahvemizi içmeye davet ediyoruz.

Atatürk mahallesi gençleri bizleri tercih eder ve arkadaşlarınada bizden bahsederler.  Hemen yanı başlarında başka sürücü kursları olmasına rağmen üşenmez bize gelir kayıt olurlar. Öyleki onlarca arkadaşlarınıda bizlere getirdiler. Bu ilgi ve sevgi bizleri daha bir motive etmektedir. Onlara en iyi eğitimi vermek boynumuzun borcudur. Sadece ehliyet almayada değil, sürücü belgesi olup özel ders almak isteyenlerede bizleri öneriyorlar. Atataürk mahallesi gençlerine mahçup olmama adına kurs müdürümüz başta olmak üzere tüm Özcem Ailesi seferber olmuş durumda. İş ciddiyetini ve displinini herzaman koruyacağız. Yeterki sizlere mahçup olmayalım.

Sizleri, herzaman kursumuzda görmek ve bir yorgunluk çayı ısmarlamaktan şeref duyacağımızı bilmenizi isteriz. Sağlıcakla kalın.

whatsapp
ara
kayıt