Aksaray Sürücü Kursu

Aksaray sürücü kusu olarak Özcem Sürücü Kursu ehliyet almak isteyenlerin birinci tercihi olmaktadır. Araç kullanma garantisini veren bir kurs olarak, manuel veya otomatik vites seçenkelerini sizlere sunuyoruz. Sürücü belgesi olup, özel direksiyon dersi almak isteyenlere de Aksaraya'a gelerek ders veriyoruz. Evden alıp eve bırakıyoruz.

İsatanbul'un en merkezi noktalarından biri olan Aksaray'da oturmak, bir ayrıcalık olsa gerek. Bu merkezi konum sayesinde istediğiniz noktaya hızlıca ulaşım sağlayabilirsiniz. Tabiki toplu taşıma kullanarak bu hıza ulaşamazsınız. Öncelikle kendinize biran önce ehliyet ve araç alarak işe koyulabilirsiniz. Aksaray Özcem sürücü kursu olarak, sürücü belgesi almanızda sizlere yerdımcı olabiliriz. Ehliyetim var ancak araç pratiğim yok diyorsanız, yine sizlere yardımcı olabiliriz. Manuel veya Otomatik vites tercihi fark etmeksizin sizleri önce eğitim pistimize, yeterli pratiğe ulaştığınız taktirde  de akan trafikte derse çıkaıyoruz.

Güvenli ve ileri sürüş sertifikalarına sahip eğitmenlerimizle İstanbul'un her noktasında eğitim vermeye hazır ve yetkiliyiz. Özcem Ailesi olarak sizlere ehliyet ve sürüş eğitimleri vermekten onur duyarız. 

Simülatör eğitimi almak isteyenler, 0553072121 nolu Whatsap hattımıza simülatör eğitimi almak istediklerini belirten bir mesaj yollamanız durumunda, halkla ilişkiler personellerimiz rezervasyonunuzu oluşturacaklardır

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

whatsapp
ara
kayıt