Halkalı Atakent Sürücü Kursu

Özcem sürücü kursu her zaman konusunda uzman ve deneyimli eğitimi sabır ile dersleri işleyen değerli eğitmenlerle ile çalışmayı prensip edinen Halkalı Atakent sürücü kursudur. Direksiyon eğitimini müfredatın gerektirdiği şekilde son model çift pedal sistem ile donatılmış araçlarımızla halkalı atakent sürücü kursu ile verilmektedir. Modern binalarımız ve tüm donanımlara sahip ferah ve klimalı sınıflarımız ile son model araçlarımızla birlikte uzman ve deneyimli bay-bayan hocalarımız ile güvenli eğitim anlayışımızla sizlerin hizmetinde olmaktan Özcem sürücü kursu olarak mutluluk duymaktayız.

Halkalı'da de oturuyor ve ehliyet kursu arıyor iseniz şu an tam olarak doğru yerde bulunmaktasınız. Yıllardan beri birçok öğrencimizi sürücü kursumuzdan mezun etmeyi başardık. Kalite yönetim sistemi ışığında belirlenen kalite politakımıza bağlı olarak da halkalı atakent sürücü kursu hizmet kalitesinin standardizasyonunu kaybetmemek adına tüm bilgi birikim ve deneyimini şubeleşme yoluna gitmeden ve merkezi kalite standardını kaybetmeden siz değerli adaylarına sunmaktan gurur duymaktadır.

halkalı atakent sürücü kursu ile Sürücü eğitimini ulaştığı en üst düzeyde kaliteli bir yapı içinde ve uygun ekonomik kosullarda topluma sunmak vizyonumuz arasında yer almaktadır. Sürücü eğitimi alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Halkalı Atakent sürücü kursu sektöründe kalite ve eğitim kurumunun siz adaylarına sunduğu hizmetin ve ihtiyaçlarının tamamı ile karşılayabilmeyi amaçlamaktayız. Kısacası aday beklentilerine cevap verebilme kabiliyetine sahip uzman kadromuz ile çalışmaktayız. Bir eğitim kurumunun hizmet kalitesini yönetebilmesi için hangi kriterlerde hizmet sunacağını belirlemesi birinci koşul olduğunu belirtmek gerekmektedir. Bu sebeple Özcem sürücü kursu kalite yönetimi ve aday beklentilerinin aşılmasını hedefleyen bir kurumdur. halkalı atakent ehliyet kursu olarak son model eğitim araçlarımız ve alanlarında uzman eğitimcilerimiz ile hizmet vererek sürücü adayının yetişmesine katkıda bulunmaktan büyük onur ve gurur duymaktayız. Sürücü adaylarımızın ehliyet ile ilgili gereksinimlerini karşılamak ve kazasız bir yaşam sürebilmeleri için iyi bir sürücülük eğitimlerini sağlamak vizyonumuzun arasında yer alan bir diğer madde olarak tanımlanabilmektedir. Saydığımız amaçlar doğrultusunda eğitim hedeflerimizi en yüksek kalitede uygulamaya dayalı ve standart olarak sizler ile paylaşmayı hedeflemekteyiz.

whatsapp
ara
kayıt