Zeytinburnu Sürücü Kursu

Zeytinburnu sürücü kusu, Özcem sürücü kursu ehliyet almak isteyenlerin birinci tercihi olmaktadır. Araç kullanma garantisini veren bir kurs olarak, manuel veya otomatik vites seçenkelerini sizlere sunuyoruz. Sürücü belgesi olup, özel direksiyon dersi almak isteyenlere de Zeytinburnu ilçesindeki evinize gelerek ders veriyoruz. Evden alıp eve bırakıyoruz. Sizleri kursumuzda ağırlayarak acı kahvemizi içmeye davet ediyoruz.

Sadece ehliyet almak için sürücü kurslarına başvurulmamalı. Bizlerin misyonu, kursa kayıt olan herkesin teorik ve direksiyon uygulama bilgilerini yüzde yüz kazanıma ulaştırmaktır. Tarafikte hata payı yoktur. Kullandığınız aracınız otomatik veya manuel vites olması hiçbir şeyi değiştirmez. Eğer ki Zeytinburnu ve çevresinde güvenli araç kullanmak istiyorsanız, yapacağınız tek şey var, teorik ve direksiyonla ilgili tüm bilgilere sahip olmak. Peki bu bilgilere nasıl sahip olabilirsiniz? Tabikide Özcem sürücü kursuna kayıt olarak. İşte biz bu sözümüzü onur sözü sayıyoruz. 

Daha fazla bilgi için; Özcem Sürücü Kursu'nun 0553072121 nolu Whatsap hattına mesaj yollamanız durumunda,  veya doğrudan bu numarayı arayarak, halkla ilişkiler personellerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

whatsapp
ara
kayıt