Yenibosna Sürücü Kursu

Yeni bosna Sürücü Kursu, her zaman konusunda uzman ve deneyimli eğitimi sabır ile dersleri işleyen değerli eğitmenlerle ile çalışmayı prensip edinen yenibosna sürücü kursudur. Direksiyon eğitimini müfredatın gerektirdiği şekilde son model çift pedal sistem ile donatılmış araçlarımızla yenibosna sürücü kursu ile verilmektedir.

Yenibosna da oturuyor ve ehliyet kursu arıyor iseniz şu an tam olarak doğru yerde bulunmaktasınız. Yıllardan beri birçok öğrencimizi sürücü kursumuzdan mezun etmeyi başardık. Özcem sürücü kursu her zaman konusunda uzman ve deneyimli eğitimi sabır ile dersleri işleyen değerli eğitmenlerle ile çalışmayı prensip edinen Özcem sürücü kursudur. Direksiyon eğitimini müfredatın gerektirdiği son model çift pedal sistem ile donatılmış araçlarımızla yenibosna ehliyet kursu ile verilmektedir. Modern binalarımız ve tüm donanımlara sahip ferah ve klimalı sınıflarımız ile son model araçlarımızla birlikte uzman ve deneyimli bay-bayan hocalarımız ile güvenli eğitim anlayışımızla siz sürücü adaylarımızın hizmetinde olmaktan yenibosna sürücü kursu ve Özcem sürücü kursu olarak mutluluk duymaktayız. Sürücü eğitimini ulaştığı en üst düzeyde ve kaliteli bir yapı içinde ekonomik koşullarda topluma sunmaktayız. Sürücü eğitimi hakkında akademik çalışmalara bunun yanı sıra bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak sürüş ile ilgili yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemekteyiz. Uzman eğitimcilerimiz ile sürücü adayının yetişmesine büyük ve önemli bir katkıda bulunmaktayız.

Sürücü adaylarımızın ehliyet ile ilgili gereksinimlerini kazasız bir yaşam sürebilmeleri için iyi bir sürücü eğitimini sağlayarak bu amaçlar ile eğitim hizmetlerimizi en yüksek kalitede ve standartların da üstüne çıkarak sizler ile paylaşmayı hedeflemekteyiz. Eğitim araçları teknolojik bir sunum anlayışı ile dersleri veren konusunda ve alanlarında tecrübeli uzman kadrosu adaylara yalnızca bir sınav daha çok tamamen başarılı ve güvenli bir sürücü olma hizmeti vermeyi amaçlayan bir kurum olmayı başarmış bulunmaktayız. Özcem sürücü kursu olarak aday beklentilerine öncelik verilerek adaya verilen hizmetlerin yanı sıra yönetim kalitesinin verimliliğini arttırmayı hedefleyen kalite yönetimi ile kurumumuz yönetilmektedir. Özcem sürücü kursu sektöründe kalite ve eğitim kurumunun siz adaylarına sunduğu hizmetin ve ihtiyaçlarının tamamı ile karşılayabilmeyi amaçlamaktayız. Kısacası aday beklentilerine cevap verebilme kabiliyetine sahip uzman kadromuz ile çalışmaktayız.

Daha fazla bilgi için; Özcem Sürücü Kursu'nun 0553072121 nolu Whatsap hattına mesaj yollamanız durumunda,  veya doğrudan bu numarayı arayarak, halkla ilişkiler personellerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

whatsapp
ara
kayıt