Yarımburgaz Sürücü Kursu

Yarımburgaz sürücü kusu, Özcem sürücü kursu ehliyet almak isteyenlerin birinci tercihi olmaktadır. Araç kullanma garantisini veren bir kurs olarak, manuel veya otomatik vites seçenkelerini sizlere sunuyoruz. Sürücü belgesi olup, özel direksiyon dersi almak isteyenlere de Yarımburgaz mahallesine gelerek ders veriyoruz. Evden alıp eve bırakıyoruz. Sizleri kursumuzda ağırlayarak acı kahvemizi içmeye davet ediyoruz.

Nedense hep bir erteleme içindeyiz. Sinemaya gitmeyi erteliyoruz. Parkta dolaşmaya çıkmayı erteliyoruz. Büyük babalarımızın, büyük annelerimizin ziyaretlerine gitmeyi erteliyoruz. Çocuklarımızın büyümelerini takip etmeyi erteliyoruz. Birde bakıyoruz askerlik çağı gelmiş. Saçımızı kesmeyi erteliyoruz. Daha bir çok şey sayılabilir ertelediklerimizle ilgili. İşte ertelediklerimiz arasında ehliyet yani sürücü belgesi, araç, otomatik veya manuel vites fark etmez. Gelin ilk olarak ehliyet alarak bu ertelemeye bir son verelim. Göreceksiniz ehliyet aldıktan sonra, herşeye daha fazla zaman ayırma fırsatı yakalayacaksınız. 

Ehliyetiniz var ama pratiğiniz mi yok? Onuda mı erteliyorsunuz :)) Gelin Özcem sürücü kursuna. En uygun fiyat ve koşullarda özel dersinizi planlayalım. Hatta bir güzellikte yapalım size. Evden alıp eve bırakalım sizi.

Sağlıcakla ve anı yaşamanız dileğiyle hoşçakalın.

whatsapp
ara
kayıt