Sefaköy

Sefaköy Sürücü Kurslarının En İyisi 1989 yılından bu yana faaliyet gösteren Özcem sürücü kursudur. Her zaman konusunda uzman ve deneyimli eğitimi sabır ile dersleri işleyen değerli eğitmenlerle ile çalışmayı prensip edinen Sefaköy ve çevresine hizmet veren sürücü kursudur. Direksiyon eğitimini gerektirdiği şekilde son model çift pedal sistem ile donatılmış araçlarımızla ile verilmektedir.

Uluslararası kabul görülmüş standardı yöntem ve uygulamaları geliştirmeyi ayrıca her zaman farklılık yaratacak şekilde yeniliklerle öncü kurum olabilmek yolunda bütün bilgi birikim ve tecrübemiz ile yolumuza devam etmekteyiz. Sektöründe öncü konuma oturan Sefaköy sürücü kursları içinde en iyi hizmet eden Özcem sürücü kursu, kaliteli eğitim hizmeti ile adayların beklentilerini eksiksiz karşılamayı kendine ilke edinmiştir. Sefaköy'de oturuyor ve ehliyet kursu arıyor iseniz şu an tam olarak doğru yerde bulunmaktasınız.

Yıllardan beri birçok öğrencimizi sürücü kursumuzdan mezun etmeyi başardık. Eğitim araçları ve tamamen teknolojiye ayak uyduran bir sunum anlayışı ile dersleri veren tecrübeli uzman kadrosu adaylara sadece bir sınav hazırlığı değil aynı anda tamamen başarılı ve güvenli bir sürücü olma hizmeti veren Özcem ltd. Şti. ye bağlı ehliyet kursu kuruluşudur. Sürücü Kursu sektöründe kalite denildiği zaman eğitim kurumunun siz adaylarına sunduğu hizmeti ve ihtiyaçların tamamı ile karşılayabilme yeteneği olduğunu belirtmek isteriz. Bir eğitim kurumunun hizmet kalitesini yönetmesi için hangi kriterde hizmet sunacağını mutlaka belirlemesi birinci koşulun olduğu ve bu koşulu Sefaköy sürücü kursları içerisinde en iyi olduğunu düşünene Özcem sürücü kursu olarak benimsemiş bulunmaktayız.

Ehliyetiniz var ama trafiğe çıkmaya cesaret edemiyor iseniz gelin, Sefaköy sürücü kurslarının en iyisi olarak Özcem sürücü kursumuz ile alanlarında uzman direksiyon öğretmenlerimiz eşliğinde size en uygun olan programınızı yapıp trafikte rahat bir şekilde araba kullanır hale gelin. Adayların beklentilerine öncelik verilen ve tanımlanan kaliteye ve adaya verilen hizmetlerin yanında yönetim kalitesini arttırmayı hedefleyen anlayışa kalite yönetimi ile öğrencilerimize hizmet vermekteyiz.  Sürücü kursumuz sektöründe kalite ve eğitim kurumunun sürücü adaylarına sunduğu hizmetin ve ihtiyaçlarının tamamı ile karşılayabilmeyi amaçlamaktayız. Modern binalarımız ve tüm donanımlara sahip ferah ve klimalı sınıflarımız ile son model araçlarımızla birlikte uzman ve deneyimli bay-bayan hocalarımız ile güvenli eğitim anlayışımızla siz sürücü adaylarımızın hizmetinde olmaktan Özcem sürücü kursu olarak mutluluk duymaktayız.

Daha fazla bilgi için ve kafanıza takılan sorularınız varsa; Özcem Sürücü Kursu'nun 0553072121 nolu Whatsap hattına mesaj yollamanız durumunda,  veya doğrudan bu numarayı arayarak, halkla ilişkiler personellerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

whatsapp
ara
kayıt