Sefaköy Sürücü Kursu

Özcem sürücü kursu 1989 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Özcem sürücü kursu her zaman konusunda uzman ve deneyimli eğitimi sabır ile dersleri işleyen değerli eğitmenlerle ile çalışmayı prensip edinen sefaköy sürücü kursudur. Direksiyon eğitimini gerektirdiği şekilde son model çift pedal sistem ile donatılmış araçlarımızla sefaköy sürücü kursu ile verilmektedir.

Uluslararası kabul görülmüş standardı yöntem ve uygulamaları geliştirmeyi ayrıca her zaman farklılık yaratacak şekilde yeniliklerle öncü kurum olabilmek yolunda bütün bilgi birikim ve tecrübemiz ile yolumuza devam etmekteyiz. Sektöründe öncü konuma oturan Sefaköy sürücü kursu kaliteli eğitim hizmeti ile adayların beklentilerini eksiksiz karşılamayı kendine ilke edinmiştir. Sefaköy de oturuyor ve ehliyet kursu arıyor iseniz şu an tam olarak doğru yerde bulunmaktasınız.

Yıllardan beri birçok öğrencimizi sürücü kursumuzdan mezun etmeyi başardık. Eğitim araçları ve tamamen teknolojiye ayak uyduran bir sunum anlayışı ile dersleri veren tecrübeli uzman kadrosu adaylara sadece bir sınav hazırlığı değil aynı anda tamamen başarılı ve güvenli bir sürücü olma hizmeti veren sefaköy ehliyet kursukuruluşudur. Sürücü Kursu sektöründe kalite denildiği zaman eğitim kurumunun siz adaylarına sunduğu hizmeti ve ihtiyaçların tamamı ile karşılayabilme yeteneği olduğunu belirtmek isteriz. Bir eğitim kurumunun hizmet kalitesini yönetmesi için hangi kriterde hizmet sunacağını mutlaka belirlemesi birinci koşulun olduğu ve bu koşulu Özcem sürücü kursu olarak benimsemiş bulunmaktayız.

Ehliyetiniz var ama trafiğe çıkmaya cesaret edemiyor iseniz gelin Atakent sürücü kursu ile alanlarında uzman direksiyon öğretmenlerimiz eşliğinde size en uygun olan programınızı yapıp trafikte rahat bir şekilde araba kullanır hale gelin. Adayların beklentilerine öncelik verilen ve tanımlanan kaliteye ve adaya verilen hizmetlerin yanında yönetim kalitesini arttırmayı hedefleyen anlayışa kalite yönetimi ile öğrencilerimize hizmet vermekteyiz. Sefaköy sürücü kursu sektöründe kalite ve eğitim kurumunun sürücü adaylarına sunduğu hizmetin ve ihtiyaçlarının tamamı ile karşılayabilmeyi amaçlamaktayız. Modern binalarımız ve tüm donanımlara sahip ferah ve klimalı sınıflarımız ile son model araçlarımızla birlikte uzman ve deneyimli bay-bayan hocalarımız ile güvenli eğitim anlayışımızla siz sürücü adaylarımızın hizmetinde olmaktan sefaköy sürücü kursu ve Özcem sürücü kursu olarak mutluluk duymaktayız.

whatsapp
ara
kayıt