Sefaköy Mahallesi Sürücü Kursu

Sefaköy mahallesi sürücü kursu Özcem,1989 yılında sürücü adayı yetiştirme alanında hizmet vermeye başlamıştır. Ülkemizde trafik sorununun doğru eğitimle aşılacağına inanan bir anlayışı ile hizmet vermekteyiz. Bu bakış açısı ile yönetim kadrosu ve eğitim kadrosu yetiştirip istediğimiz hedeflere ulaşmaktayız.

Sefaköy mahallesi sürücü kursu son model araçlarımız ve alanında ileri sürüş uzmanı ile direksiyon eğitmenlerimizle güler yüzlü bir hizmet ile sürücü adaylarımızın akıcı trafikte profesyonel şekilde araba kullanmalarını sağlamak en büyük görevimiz olduğunun farkındayız. Modern binalarımız ve tüm donanımlara sahip ferah ve klimalı sınıflarımız ile son model araçlarımızla birlikte uzman ve deneyimli bay-bayan hocalarımız ile güvenli eğitim anlayışımızla sizlerin hizmetinde olmaktan Özcem sürücü kursu olarak mutluluk duymaktayız.

Sefaköy'de oturuyor ve ehliyet kursu arıyor iseniz şu an tam olarak doğru yerde bulunmaktasınız. Sefaköy mahallesi sürücü kursu yıllardan beri birçok öğrencimizi sürücü kursumuzdan mezun etmeyi başardık. sefaköy sürücü kursları arasından sıyrılarak en iyi olma sırrımız, hizmet kalitesinin standartı kaybetmemek adına tüm bilgi birikim ve deneyimini şubeleşme yoluna gitmeden ve merkezi kalite standardını kaybetmeden siz değerli adaylarına sunmaktan gurur duymaktadır. Sefaköyde ehliyet kursu ülkemizde sorununun başarılı bir eğitimle aşılacağına inanan bir anlayış ile hizmet vermeyi amaçlamıştır. Zeytinburnu sürücü kursu sektöründe kalite ve eğitim kurumunun siz adaylarına sunduğu hizmetin ve ihtiyaçlarının tamamı ile karşılayabilmeyi amaçlamaktayız.

Bir eğitim kurumunun hizmet kalitesini yönetmesi için hangi kriterde hizmet sunacağını mutlaka belirlemesi birinci koşulun olduğu ve bu koşulu Özcem sürücü kursu olarak benimsemiş bulunmaktayız. Sürücü eğitimini ulaştığı en üst düzeyde ve kaliteli bir yapı içinde ekonomik koşullarda topluma sunmaktayız. Özcem sürücü kursu her zaman konusunda uzman ve deneyimli eğitimi sabır ile dersleri işleyen değerli eğitmenlerle ile çalışmayı prensip edinen sefaköyde sürücü kursudur. Direksiyon eğitimini müfredatın gerektirdiği son model çift pedal sistem ile donatılmış araçlarımız ile verilmektedir. Kurulduğundan bugüne kadar eğitim kalitesi ve ciddiyetinden hiçbir şekilde ödün vermeyip, sürücü eğitimi konusunda uzman teorik hocalar ile direksiyon hocaları eşliğinde sürücü yetiştirmeye özen göstermiş olan ayrıca sayısız sürücü mezun etmiş kurum olmakla birlikte her zaman Milli Eğitim camiasının takdirlerine şayan olmuştur.

Daha detaylı bilgi almak için; 0553072121 nolu Whatsap hattımıza bilgi almak istediğinizi belirten bir mesaj yollayabilir yada doğrudan bu numarayı arayarak bilgi de alabilirsiniz.

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

whatsapp
ara
kayıt