İnönü Mahallesi Sürücü Kursu

İnönü sürücü kursu olarak son model eğitim araçlarımız ve alanlarında uzman eğitimcilerimiz ile hizmet vererek sürücü adayının yetişmesine katkıda bulunmaktan büyük onur ve gurur duymaktayız. Sürücü adaylarımızın ehliyet ile ilgili gereksinimlerini karşılamak ayrıca kazasız bir yaşam sürebilmeleri için iyi bir sürücülük eğitimlerini sağlamak vizyonumuzun arasında yer alan bir diğer madde olarak tanımlanabilmektedir.

İnönü mahallesi sürücü kursu olarak; saydığımız amaçlar doğrultusunda eğitim hedeflerimizi en yüksek kalitede uygulamalı olarak standart olarak sizler ile paylaşmayı hedeflemekteyiz. Özcem sürücü kursu 1989 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Özcem sürücü kursu ülkemizde sorununun çok iyi bir eğitimle aşılacağına inanan bir anlayış ile hizmet vermeyi amaçlamıştır. Bu bakış açısı ile hem yönetim kadrosu hem de eğitim kadrosu yetiştirip istediğimiz hedeflere ulaşmaktayız. Sürücü eğitimini ulaştığı en üst düzeyde ve kaliteli bir yapı içinde ekonomik koşullarda topluma sunmaktayız. Direksiyon eğitimini müfredatın gerektirdiği şekilde yani 16 saat son model çift pedal sistem ile donatılmış araçlarımızla verilmektedir.

Modern binalarımız ve tüm donanımlara sahip ferah ve klimalı sınıflarımız ile son model araçlarımızla birlikte uzman ve deneyimli bay-bayan hocalarımız ile güvenli eğitim anlayışımız ile siz değerli sürücü adaylarımızın hizmetinde olmaktan İnönü ehliyet kursu ve Özcem sürücü kursu olarak mutluluk duymaktayız. Teorik dersler görsel cihazlar ile donatılmış ferah sınıflarda eğitimlerimize devam etmekteyiz. Direksiyon eğitimleri standartlara uygun eğitim pisti ve akıcı trafikte profesyonel uzman ekibimiz ile verilmektedir. Kursun ana hedefi adaylara gerek teorik gerek ise pratik anlamda en iyi eğitimi verebilmek ve trafik canavarını ortadan kaldırmaktır.  İnönü mahallesi sürücü kursu sektöründe kalite ve eğitim kurumunun siz adaylarına sunduğu hizmetin ve ihtiyaçlarının tamamı ile karşılayabilmeyi amaçlamaktayız. Kısacası aday beklentilerine cevap verebilme kabiliyetine sahip uzman kadromuz ile çalışmaktayız. inönü sürücü kursu olarak araştırmalara dayalı eğitim yöntemimiz verimliliği esas alarak hizmete devam ederek firmamız ülkemizdeki eğitim sorunlarını yakından izleyerek üzerine düşen görevi kusursuzca yapmaktır. Kısacası aday beklentilerine cevap verebilme kabiliyetine sahip uzman kadromuz ile çalışmaktayız.

İnönü mahallesinde oturuyor ve ehliyet kursu arıyor iseniz şu an tam olarak doğru yerde bulunmaktasınız. Yıllardan beri birçok öğrencimizi sürücü kursumuzdan mezun etmeyi başardık.

Daha detaylı bilgi almak için; 0553072121 nolu Whatsap hattımıza bilgi almak istediğinizi belirten bir mesaj yollayabilir yada doğrudan bu numarayı arayarak bilgi de alabilirsiniz.

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

whatsapp
ara
kayıt