İkitelli Mahallesi Sürücü Kursu

İkitelli sürücü kursu Özcem 1989 yılında sürücü adayı yetiştirme alanında hizmet vermeye başlamıştır. Ülkemizde trafik sorununun doğru eğitimle aşılacağına inanan bir anlayışı ile hizmet vermekteyiz. Bu bakış açısı ile yönetim kadrosu ve eğitim kadrosu yetiştirip istediğimiz hedeflere ulaşmaktayız.

Son model otomatik, manuel vites araçlarımız ve alanında ileri sürüş uzmanı ile direksiyon eğitmenlerimizle güler yüzlü bir hizmet ile sürücü adaylarımızın akıcı trafikte profesyonel şekilde araba kullanmalarını sağlamak en büyük görevimiz olduğunun farkındayız. ikitelli sürücü kursu olarak aday beklentilerine öncelik verilerek adaya verilen hizmetlerin yanı sıra yönetim kalitesinin verimliliğini arttırmayı hedefleyen kalite yönetimi ile kurumumuz yönetilmektedir. İkitelli ilçesinde oturuyor ve ehliyet kursu arıyor iseniz şu an tam olarak doğru yerde bulunmaktasınız.

Yıllardan beri birçok öğrencimizi sürücü kursumuzdan mezun etmeyi başardık. Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda teorik ders konularını işlemek bunun yanı sıra özellikle ilk yardım konularında uygulamalı şekilde adaylarımıza nasıl davranmaları gerektiğini göstermek vizyonlarımız arasında sadece bir madde olarak tanımlanmaktadır. Eğitim araçları ve tamamen teknolojiye ayak uyduran bir sunum anlayışı ile dersleri veren tecrübeli uzman kadrosu adaylara sadece bir sınav hazırlığı değil aynı anda tamamen başarılı ve güvenli bir sürücü olma hizmeti veren İkitelli ehliyet kursu kuruluşudur. Ehliyet Sınav Soruları adlı makalemizi okumanızı öneririz. İkitelli Sürücü Kursu sektöründe kalite denildiği zaman eğitim kurumunun siz adaylarına sunduğu hizmetin ve ihtiyaçlarının tamamı ile karşılayabilme yeteneği olduğunu belirtmek isteriz. Bir eğitim kurumunun hizmet kalitesini yönetmesi için hangi kriterde hizmet sunacağını mutlaka belirlemesi birinci koşulun olduğu ve bu koşulu Özcem sürücü kursu olarak benimsemiş bulunmaktayız. Sürücü eğitimini ulaştığı en üst düzeyde ve kaliteli bir yapı içinde ekonomik koşullarda topluma sunmaktayız.

 İkitelli mahallesi sürücü kursu direksiyon eğitimini müfredatın gerektirdiği şekilde yani 16 saat son model çift pedal sistem ile donatılmış araçlarımızla verilmektedir. Modern binalarımız ve tüm donanımlara sahip ferah ve klimalı sınıflarımız ile son model araçlarımızla birlikte uzman ve deneyimli bay-bayan hocalarımız ile güvenli eğitim anlayışımız ile siz değerli sürücü adaylarımızın hizmetinde olmaktan İkitelli sürücü kursu ve Özcem sürücü kursu olarak mutluluk duymaktayız. Ehliyet Sınavları ile ilgili daha detaylı bilgi için ilgili makalemizi okuyabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için; 0553072121 nolu Whatsap hattımıza bilgi almak istediğinizi belirten bir mesaj yollayabilir ya da doğrudan bu numarayı arayarak bilgi de alabilirsiniz.

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürüş Ekibi....

whatsapp
ara
kayıt