Halkalı Sürücü Kursu Nerede 2022

Halkalı Sürücü Kursu Nerede 2022 sorusu sizlere yenir bir deneyimin yollarına açan bir soru olabilir. Yeni bir yılın hayatımıza yeni bir şey katmasını istiyorsak bunu sürücü belgesi alarak taçlandırabiliriz. 2022 yılına girmemize günler kala birçok kişinin yeni yıla girmeden önce bir sürücü kursuna yazılmak düşüncesinde olduğunu görüyoruz. Bir çok halkalı sakini, Halkalı merkez mahallesinde nerede sürücü kursu olduğunu Google Maps'ta araştırıyorlar. Oysaki Halkalı Sürücü Kursu denildiği zaman akla ilk olarak Özcem Sürücü Kursu gelmelidir.Sürücü Kursumuz, Halkalı Merkez Mahallesi Fatih Caddesi No:4C'de Ziraat Bankası’nın hemen yanında 30 küsur yıllık deneyimiyle kursiyerlerine hizmet vermektedir. Lokasyonumuzu hemen aşağıya bırakıyoruz.

Kayıt İşlemleri

Kursumuza gelmeden önce hazırlamanız gereken diploma fotokopiniz ve kimlik kartınızdır. Eğer E-Devlet şifreniz varsa ve öğrenim durumunuz görünüyorsa sadece kimlik kartınızla kursumuza gelmeniz yeterlidir. Diğer evraklarınızı halkla ilişkiler personellerimiz hazırlamanıza yardımcı oluyorlar. Kursa kayıt olurken gerekli evraklar nelerdir diye merak ediyorsanız Ehliyet İçin Gerekli Evraklar başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Eğitimler ve Sınavlar

Ön kayıt işlemleriniz tamamlandıktan sonra sizlere eğitim materyallerimiz hakkında bilgiler veriyoruz. Biliyorsunuz ki 2018 yılı sonrası yazılı sınavlar yerini elektronik sınavlara bırakmıştır. Eğitim materyallerimiz yeni sınav sistemine göre güncellenmiş bilgi teknolojileri ağırlıklı dokümanlardan oluşmaktadır. Öncelikle teorik eğitimleriniz boyunca sürekli etkileşimde olacağınız mobil uygulamamızı indirmeniz gerekiyor. Kayıt esnasında size verilen kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaparak ömür boyu kullanacağınız bir uygulamaya sahip oluyorsunuz. Kursumuzdan mezun olduktan sonra da trafikle ilgili her türlü yenilikler ve güncel bilgilerden bu uygulama sayesinde haberdar olacaksınız. Bunun yanı sıra elektronik deneme yapabileceğiniz online eğitim robotumuz ve geçmiş sınav sorularına ulaşacağınız online platformumuzu da hizmetinize açıyoruz. 7 gün boyunca sınıf içi teorik eğitimlerinizi her ayın 10'u ile 17'si tarihleri arasında akşam saatlerine planlıyoruz. Online Deneme Sınavları başlıklı yazımızda sınavın detayları ile ilgili bilgiler bulunmaktadır.

E-Sınavdan başarılı olan adaylarımızı 2 saat simülatör 14 saat direksiyon dersi olmak üzere 16 saatlik yoğun bir programa tabi tutuyoruz. Konfor ve hijyen standartlarının uygulandığı eğitim araçlarımız ile hem eğitim alıyorsunuz hem de aynı araçlarla direksiyon sınavlarına giriyorsunuz. Ehliyet Sınavları ile ilgili bilgiler için ilgili makalemize göz atabilirsiniz.

Kursumuz Halkalı’da nerede diye soranlara artık vereceğiniz bir tarifiniz olduğunu düşünüyoruz. 2022 yılında ehliyet almak isteyen sürücü adaylarına şimdiden başarılı ve hayırlı olmasını dileriz.


Daha detaylı bilgi almak ve kursa kayıt olmak için; 0553072121 nolu Whatsap hattımıza bilgi almak istediğinizi belirten bir mesaj yollayabilir yada doğrudan bu numarayı arayarak da bilgi alabilirsiniz.

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

Başarılar dileriz.

Özcem Sürüş Ekibi.

whatsapp
ara
kayıt