Fatih Mahallesi Sürücü Kursu

Fatih mahallesi sürücü kusu, Özcem sürücü kursu ehliyet almak isteyenlerin birinci tercihi olmaktadır. Araç kullanma garantisini veren bir kurs olarak, manuel veya otomatik vites seçenkelerini sizlere sunuyoruz. Sürücü belgesi olup, özel direksiyon dersi almak isteyenlere de Fatih mahallesine gelerek ders veriyoruz. Evden alıp eve bırakıyoruz.

Bayramlar hayatımızdaki en yoğun akraba ziyaretlerinin olduğu günlerdir. Bu günleri düşündüğünüzde toplu taşıma ile onlarca akraba ziyaretleri günlerce sürmekte ve çok yorucu olmaktadır. Oysaki bir ehliyet ve bir aracınız olsa bu işlem sizin en fazla bir gününüzü alacak. daha az yorulacaksınız. bayramın geriye kalan günlerinde ailenizle ve dinlenerek geçirebileceksiniz.

Birde olaya farklı bir bakış açısıyla bakalım. Ya ehliyetiniz var araç kullanamıyorsunuz. İşte o zaman işiniz daha kolay oluyor. Özel direksiyon dersi alarak bu eksiğinizi günler içinde halledebilirsiniz.

Özcem sürücü kursu olarak bizler, sizlere en kısa zamanda sürücü belgesi almayı ve araç kullanmayı öğretebiliriz.

Bayramlarda daha az yorulmanız dileğiyle hoşçakalın.

Daha fazla bilgi için; Özcem Sürücü Kursu'nun 0553072121 nolu Whatsap hattına mesaj yollamanız durumunda,  veya doğrudan bu numarayı arayarak, halkla ilişkiler personellerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

whatsapp
ara
kayıt