Bakırköy Sürücü Kursu

Bakırköy Sürücü Kursu ülkemizde sorununun çok iyi bir eğitimle aşılacağına inanan bir anlayış ile hizmet vermeyi amaçlamıştır. Bu bakış açısı ile hem yönetim kadrosu hem de eğitim kadrosu yetiştirip istediğimiz hedeflere ulaşmaktayız. Özcem Sürücü Kursu 1989 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Kurulduğundan bugüne kadar eğitim kalitesi ve ciddiyetinden hiçbir şekilde ödün vermeyip sürücü eğitimi gibi hayati bir konuda uzman ve teorik hocalar ve direksiyon hocaları eşliğinde sürücü yetiştirmeye özen göstermiş olan ayrıca sayısız sürücü mezun etmiş kurum olmakla birlikte her zaman Milli Eğitim camiasının takdirlerine şayan olmuştur.

Eğitim Kadromuz ve Ekibimiz

Bakırköy sürücü kursu sektöründe kalite ve eğitim kurumunun siz adaylarına sunduğu hizmetin ve ihtiyaçlarının tamamı ile karşılayabilmeyi amaçlamaktayız. Kısacası aday beklentilerine cevap verebilme kabiliyetine sahip uzman kadromuz ile çalışmaktayız. Bakırköy de oturuyor ve ehliyet kursu arıyor iseniz şu an tam olarak doğru yerde bulunmaktasınız. Yıllardan beri birçok öğrencimizi sürücü kursumuzdan mezun etmeyi başardık. Özcem sürücü kursu her zaman konusunda uzman ve deneyimli eğitimi sabır ile dersleri işleyen değerli eğitmenlerle ile çalışmayı prensip edinen bakırköy sürücü kursudur.

Eğitim Araçlarımız ve Eğitim Modelimiz

Direksiyon eğitimini müfredatın gerektirdiği şekilde son model çift pedal sistem ile donatılmış araçlarımızla bakırköy sürücü kursu ile verilmektedir. Sürücü adaylarımızın memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettiğimiz sonuçlar ile sunduğumuz eğitim hizmetlerini geliştirerek yeni nesi öğrencilerimize sunmaktayız. Eğitime olanak sağlayan çalışma ortamıyla en iyilerin yetiştiği çalıştığı ve tercih ettiği kurum olmayı hedeflemekteyiz. Uzman kadromuzla hizmetlerimizin kalitesini ve yüksek verimliliğini arttırabilmek için sürekli çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz. Uluslararası kabul görmüş standartları yöntemleri her zaman farklılık yaratacak yeniliklerle öncü kurum olabilmek adına tüm bilgi birikim ve tecrübemizi kullanarak eğitimlerimizi sürdürmekteyiz. Bakırköy ehliyet kursuher yıl yenilenen araç filosuyla hizmet vermektedir. Eğitim araçları ve tamamen teknolojik bir sunum anlayışı ile dersleri veren konusunda ve alanlarında tecrübeli uzman kadrosu adaylara yalnızca bir sınav daha çok tamamen başarılı ve güvenli bir sürücü olma hizmeti vermeyi amaçlayan bir kurum olmayı başarmış bulunmaktayız.

Simülatör eğitimi almak isteyenler, 0553072121 nolu Whatsap hattımıza simülatör eğitimi almak istediklerini belirten bir mesaj yollamanız durumunda, halkla ilişkiler personellerimiz rezervasyonunuzu oluşturacaklardır

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

whatsapp
ara
kayıt