Bahçelievler Sürücü Kursu

Bahçelievler sürücü kursu olarak son model eğitim araçlarımız ve alanlarında uzman eğitimcilerimiz ile hizmet vererek sürücü adayının yetişmesine katkıda bulunmaktan büyük onur ve gurur duymaktayız. Sürücü adaylarımızın ehliyet ile ilgili gereksinimlerini karşılamak ayrıca kazasız bir yaşam sürebilmeleri için iyi bir sürücülük eğitimlerini sağlamak vizyonumuzun arasında yer alan bir diğer madde olarak tanımlanabilmektedir.

Hizmet Kalitemiz 

Saydığımız amaçlar doğrultusunda eğitim hedeflerimizi en yüksek kalitede uygulamalı olarak standart olarak sizler ile paylaşmayı hedeflemekteyiz. Özcem Sürücü Kursu 1989 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Uluslararası kabul görmüş standartları yöntem ve uygulamaları geliştirmeyi ayrıca her zaman farklılık yaratacak şekilde yeniliklerle öncü kurum olabilmek yolunda tüm bilgi birikim ve tecrübemiz ile yolumuza devam etmekteyiz. Sektöründe öncü konuma oturan Bahçelievler sürücü kursu kaliteli eğitim hizmeti ile adayların beklentilerini eksiksiz karşılamayı kendine ilke edinmiştir. Bu sebeple Özcem Sürücü Kursu olarak kalite yönetimi ile aday beklentilerinin üzerine çıkmasını hedefleyen ekip çalışması ile çalışan kuruma bağımlı ve bağımsız çalışan tüm birimlerin gözden geçirmeyi ve iyileştirmeyi sağlayan bir yönetim anlayışı içerisinde bulunmaktadır.

Eğitim Modellerimiz

Bahçelievler ehliyet kursu olarak aday beklentilerine öncelik verilerek adaya verilen hizmetlerin yanında yönetim kalitesinin verimliliğini arttırmayı hedefleyen kalite yönetimi ile kurumumuz yönetilmektedir. Bahçelievler de oturuyor ve ehliyet kursu arıyor iseniz şu an tam olarak doğru yerde bulunmaktasınız. Yıllardan beri birçok öğrencimizi sürücü kursumuzdan mezun etmeyi başardık. Kalite yönetim sistemi ile kalite politikamıza bağlı olarak da Bahçelievler sürücü kursu olarak hizmet kalitesinin standardizasyonunu kaybetmeden, tüm bilgi ve birikimlerimizi siz değerli öğrencilerimize aktarmaktayız. Sürücü eğitimini ulaştığı en üst düzeyde ve kaliteli bir yapı içinde ekonomik koşullarda topluma sunmaktayız. Sürücü eğitimi hakkında akademik çalışmalara bunun yanı sıra bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak sürüş ile ilgili yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemekteyiz. Uzman eğitimcilerimiz ile hizmet vererek sürücü adayının yetişmesine katkıda bulunmaktayız. Sürücü adaylarımızın ehliyet ile ilgili gereksinimlerini kazasız bir yaşam sürebilmeleri için iyi bir sürücü eğitimini sağlayarak bu amaçlar ile eğitim hizmetlerimizi en yüksek kalitede uygulamaya dayalı ve standartların da üstüne çıkarak sizler ile paylaşmayı hedefleyen bir kursuz.

Daha fazla bilgi almak isteyenler, 0553072121 nolu Whatsap hattımıza arayarak bilgi almak istedikleri konular hakkında mesaj yollamanız durumunda, halkla ilişkiler personellerimiz sizlere geri dönüş yapacaklardır.

Kursumuz Haftanın 7 günü ve Sabah 09:00-Akşam 20:00 sattaleri arasında sizlere hizmet vermektedir. Sağlıcakla kalın

İyi sürüş dilekleriyle... Özcem Sürücü Kursu Ekibi.

whatsapp
ara
kayıt