Avcılar Sürücü Kursu

Özcem sürücü kursu 1989 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Kurulduğundan bugüne kadar eğitim kalitesi ve ciddiyetinden hiçbir şekilde ödün vermeden sürücü eğitimi gibi hayati bir konuda uzman Teorik hocalar ve direksiyon hocaları eşliğinde sürücü yetiştirmeye özen göstermiş olan ayrıca sayısız sürücü mezun etmiş kurum olmakla birlikte her zaman Milli Eğitim camiasının takdirlerine şayan olmuştur.

Özcem sürücü kursu her zaman konusunda uzman ve deneyimli eğitimi sabır ile dersleri işleyen değerli eğitmenlerle ile çalışmayı prensip edinen avcılar sürücü kursudur. Direksiyon eğitimini müfredatın gerektirdiği şekilde yani 20 veya 45 saat son model çift pedal sistem ile donatılmış araçlarımızla avcılar sürücü kursu ile verilmektedir. Modern binalarımız ve tüm donanımlara sahip ferah ve klimalı sınıflarımız ile son model araçlarımızla birlikte uzman ve deneyimli bay-bayan hocalarımız ile güvenli eğitim anlayışımızla siz sürücü adaylarımızın hizmetinde olmaktan avcılar sürücü kursu ve Özcem sürücü kursu olarak mutluluk duymaktayız.

Avcılar da oturuyor ve ehliyet kursu arıyor iseniz şu an tam olarak doğru yerde bulunmaktasınız. Yıllardan beri birçok öğrencimizi sürücü kursumuzdan mezun etmeyi başardık. Avcılar ehliyet kursu ülkemizde sorununun çok iyi bir eğitimle aşılacağına inanan bir anlayış ile hizmet vermeyi amaçlamıştır. Bu bakış açısı ile yönetim kadrosu hem de eğitim kadrosu yetiştirip istediğimiz hedeflere ulaşmaktayız. Avcılar sürücü kursu sektöründe kalite ve eğitim kurumunun siz adaylarına sunduğu hizmetin ve ihtiyaçlarının tamamı ile karşılayabilmeyi amaçlamaktayız. Kısacası aday beklentilerine cevap verebilme kabiliyetine sahip uzman kadromuz ile çalışmaktayız. Bir eğitim kurumunun hizmet kalitesini yönetebilmesi için hangi kriterlerde hizmet sunacağını mutlaka belirlemesi birinci koşul olduğunu belirtmek gerekmektedir. Bu sebeple Özcem sürücü kursu kalite yönetimi ve aday beklentilerinin aşılmasını hedefleyen bir kurumdur. Ekip çalışması gerektiren ve kuruma bağımlı ve bağımsız çalışan tüm birimlerin gözden geçirilmesini ayrıca iyileştirilmesini sağlayan bir yönetim anlayışına sahip bir sürücü kursudur. Aday beklentilerine öncelik verilerek tanımlanan kaliteye ve adaya verilen hizmetlerin yanında yönetim kalitesinin verimliliğini arttırmayı hedefleyen anlayışa kalite yönetimi ile öğrencilerimize hizmet vermekteyiz.

whatsapp
ara
kayıt