• Özcem Sürücü Kursu
  Özel Direksiyon Dersleri Verilir
  En Uygun Fiyatlarla - (212) 471 0 999
  İncele
 • Özcem Sürücü Kursu
  İncele
 • Özcem Sürücü Kursu
  İncele
 • Özcem Sürücü Kursu
  Kredi Kartına Taksit Veya Elden Ödeme
 • Özcem Sürücü Kursu
  Güler Yüzlü Çalışanlar
  Ehliyete Dair Tüm Merak Ettikleriniz
  İncele
 • Özcem Sürücü Kursu
  29 Yıllık Tecrübe İle;
  Direksiyon Sınavlarında Yüksek Başarı
 • Özcem Sürücü Kursu
  İnteraktif Teorik Derslerimiz
  Uzman Kadromuz Tarafından Verilmektedir
 • Özcem Sürücü Kursu
  Bunları Okumadan Hiçbir Kursa Kayıt Olmayın..
  Peki Bize Neden Kayıt Olmalısınız?
  İncele
 • Özcem Sürücü Kursu
  Online Deneme Sınavları
  Bol Bol Soru Çözmek isteyenler Buraya
  İncele
 • Özcem Sürücü Kursu
  Kursumuzun KVKK
  Kapsamında Yaptığı Uygulamalar
  İncele
 • Özcem Sürücü Kursu
  Kursumuzun Covid-19 Önlemleri
  İncele

2022 Yılı Zamları Öncesi Son Kayıt Dönemi => Son 3 Gün. Kalan kontenjan ==>> 11 2022 B sınıfı Ehliyet Fiyatı 2850 lira olacak. Bu zamdan etkilenmemek için hemen kayıt olun.

Özcem Sürücü Kursu olarak sizlere kusursuz profesyonel kaliteli hizmet sunuyoruz.

1989 yılında kurulan kursumuz; Türkiyenin en yoğun semtlerinden Halkalı ve Atakentte hizmet vermektedir. Üst düzey eğitim olanaklarını sunan Özcem Sürücü Kursları, kurulduğu günden itibaren 60.000 öğrencinin sürücü belgesi almasını sağlamıştır. Küçükçekmece Sürücü Kursu, Halkalı Sürücü Kursu, Atakent Sürücü Kursu

Özcem Sürücü Kursu Eğitimler
Özcem Sürücü Kursu Direksiyon Dersleri
Özcem Sürücü Kursu Evrak Hazırlanması
 • Özcem Sürücü Kursu
 • Özcem Sürücü Kursu
Ehliyetiniz

Halkalı Sürücü Kursu - Atakent Sürücü Kursu-

Halkalı ve Atakent mahallesinin en çok tercih edilen sürücü kursu olarak hayallerinizdeki aracı kullanmanızı sağlayacak sürücü belgesine sahip olmanız bir telefon kadar yakın. Online kaydınızı oluşturabilir, kursa gelerek doğrudan kayıt olabilir ve en uygun ödeme ve taksit imkânlarıyla bütçenizi zorlamadan ehliyet sahibi olabilirsiniz.

Kayıt İşlemleri

Kursumuza kayıt olurken manuel vites veya otomatik vites araç tercihinize göre kaydınızı gerçekleştiriyoruz. Teorik eğitimler her iki araç tipinde aynı olmaktadır. Direksiyon sınavına girerken kayıt olurken seçtiğiniz araç tipinden sınavınızı gerçekleştiriyoruz. Ehliyet fiyatları hakkında detaylı bilgilendirmeleri yaptıktan sonra kayıt için hazırlamanız gereken evrakları söylüyoruz. Günümüzde 17 sınıf ehliyet bulunmaktadır. İlk kez ehliyet almak isteyen sürücü adayları genellikle B sınıfı Ehliyet tipine kayıt oluyor.

Simülatör Eğitimleri

Akan trafikte almanız geren 14 saat direksiyon dersinizden önce en az 2 saat olmak kaydıyla akan trafiğe hazır hissedene kadar simülatör eğitimlerini profesyonel direksiyon öğretmenlerimiz tarafından veriyoruz.

 

Direksiyon Eğitimleri

Kursumuza kayıt olduktan sonra ilk olarak Teorik eğitimlerinizi başlatarak en yakın tarihli E-Sınava tanımlamanızı yapıyoruz. E-Sınavdan 70 ve üstü puan alan adaylarımızın 14 saatten az olmamak kaydıyla direksiyon eğitimlerini başlatıyoruz.

Kaç Saat Direksiyon Dersi

En az 2 saat simülatör 14 saat direksiyon dersi alınması gerekiyor. Her ders saati en az 50 dakika olmak zorunda. Bütün bu derslerin sonunda direksiyon öğretmeni ilgili sürücü adayının direksiyon sınavına hazır olduğunu beyan ederse en yakın tarihli sınav tanımlaması yapılıyor. Eğer adayımız direksiyon sınavına girmeye hazır değilse ek dersler alarak eksikleri kapatılıyor.

Özel Direksiyon Dersleri

Daha önce ehliyet alıp kendisini akan trafikte geliştirmek isteyenler için, tercihinize göre bay bayan direksiyon öğretmenlerimizden ders alabilirsiniz. Derslerinizi sabah 09:00-22:00 saatleri arasında en az 2 ders olmak kaydıyla istediğiniz saat ve günlere göre ayarlama imkânı sunuyoruz. Ehliyet sınıfınıza uygun son model araçlarımızla manuel vites veya otomatik vites tercihlerinize göre en kısa sürede derslerinizi halkla ilişkiler personellerimiz ayarlıyorlar. Eğitimler ve özel direksiyon dersi fiyatları hakkında daha fazla bilgi için kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Manuel Vites Direksiyon Dersleri

Manuel vites direksiyon derslerinizi son model Ford Fiesta araçlarımızla evden alıp eve bırakma ya da sizlerin tercihlerine göre kurstan alarak kursa bırakma şeklinde programlıyoruz.

Otomatik Vites Direksiyon Dersleri

Otomatik vites direksiyon derslerinizi son model Volkswagen Golf araçlarımızla evden alıp eve bırakma ya da sizlerin tercihlerine göre kurstan alarak kursa bırakma şeklinde programlıyoruz.

Sürücü Kursumuz

Kursumuz merkezi bir konumda olup Kent hastanesi ve Halkalı Halk Eğitim Merkezinin tam karşısında, Ziraat Bankasının yanındadır. Kursumuz dış cephe, danışma, sınıflar, yönetim merkezi, lavabolar olmak üzere günlük hijyen standartlarına uygun olarak temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir.

deneme

Teorik Ders Sınıflarımız

Sınıflarımız ferah, temiz ve teknolojik olarak donatılmış ekipmanlarla sizlerin kullanımına hazır hale getirilmiştir. Sınıf içi online test teknikleri, zeka bulmacaları, power point sunumlar ile öğrencilerimizin aktif katılımının sağlandığı derslerle hem eğleniyorlar hem de öğrenerek girdikleri sınavlarda başarılı oluyorlar. Online ehliyet sınav uygulamamız ile sınırsız sayıda test çözerek sınavlara giren adaylarımız yüksek puanlar alarak bizleri gururlandırmaktadırlar. Daha önce çıkmış ehliyet sınav sorularıyla ilgili büyük bir küllayıtımız da bulunmaktadır. Kursumuza kayıt olan her adayımız bu değerli külliyatta sahip olmaktadır. Ömür boyu sahip oldukları Özcem Sürücü Kursu kurumsal programıyla bizleri ve trafikteki yenilikleri de anlık olarak takip edebiliyorlar.

Eğitim ve Sınav Araçlarımız

Eğitim ve Direksiyon sınav araçlarımızın bakım tamir onarım gibi her türlü eksiğini haftalık olarak yaparak siz değerli sürücü adaylarına her an hazır halde bulunduruyoruz. Günlük bakım ve hijyen kontrolleri Kurum Müdürümüz ve halkla ilişkiler sorumlularımız tarafından düzenli olarak yapılmaktadır. Son model araçlarımızla verdiğimiz eğitimlerimizin daha kaliteli olması için de Pedagojik Formasyon eğitimine sahip direksiyon eğitmenleriyle çalışmaktayız.

Öğretim Modellerimiz

Öğrenci merkezli eğitim modellerimizle diğer sürücü kurslarından ayrılıyoruz. Klasik eğitim modellerinin kullanılmadığı kursumuzda, Beyin temelli öğrenme metotları, Zihin Haritaları ve renklerle ışınsal öğrenme çizelgeleri, Hafıza Sarayı oluşturarak temel trafik kavramlarının öğretilmesi, Kavram ve Akıl Haritaları, Materyal tasarım teknikleri gibi daha birçok güncel ve modern eğitim modelleriyle sizleri teorik ve direksiyon sınavlarına hazırlıyoruz.

Küçükçekmece, Halkalı Atakent Sınav ve Eğitim Alanı 

Direksiyon sınav ve eğitim alanına Kursumuz 5 dakika mesafede olup, kursiyerlerimizi randevu saatlerine göre kurstan alıp eğitim alanına götürüyoruz. Direksiyon dersiniz bittikten sonra tekrar kursa getiriyoruz. İstanbul'daki en kolay sınav parkuru Küçükçekmece ilçesindeki Atakent sınav alanı olup adayların sınavı geçme oranları da bu duruma paralel olarak artış göstermektedir.

E-Sınav Merkezi - Yazılı Sınav Merkezi

Yazılı sınavların artık kağıt ve optik form kullanılmadan elektronik ortamda yapılmasıyla birlikte bizlerde sınıflarımızdaki eğitim materyallerini ve modellerini bu teknolojiye uygun hale getirdik. Sınıf içi projeksiyon ve online eğitim sınav teknolojilerini derslerde kullanmaya başladık. Bunun  yanı sıra sizlerin teorik bilgiye ve bol pratik yapmanız yani test çözmeniz amacıyla Özcem Sürücü Kursu mobil uygulamamızı Play Store ve İos Storeye yükleyerek siz değerli sürücü adaylarının hizmetine sunmuş bulunmaktayız.

 

yazılı

E-Sınav - Yazılı Sınav Merkezi Konumu

Direksiyon Sınavı Başlama Noktası

Özcem Sürücü Kursu Adresi

Popüler Aramalar 

Atakent Ehliyet Kursu
Halkalı Ehliyet Kursu
Atakent Sürücü Kursu
Halkalı Sürücü Kursu
İkitelli Parseller Sürücü Kursu   
Sefaköy Mahallesi Sürücü Kursu
B Sınıfı Ehliyet
A sınıfı Motosiklet Ehliyeti
Özel Direksiyon Dersi
Stajyer Ehliyet I Aday Sürücü  
Ehliyet Sınıfları
Direksiyon Dersi
Ehliyet Sınav Soruları
Ehliyet Fiyatları
30 Günde Ehliyet

"Atakent Sürücü Kursu" "Halkalı Sürücü Kursu" "Sefaköy Ehliyet Kursu" "İkitelli Sürücü Kursu" "Küçükçekmece Sürücü Kursu" "Yenidoğan Sürücü Kursu" "İstanbul Sürücü Kursu" "30 Günde Ehliyet Sınavının Teorik  Aşaması" "Simülatör Eğitimi" "Atakent Ehliyet Kursu" "Halkalı Ehliyet Kursu" "Yenidoğan Sürücü Kursu" "İnönü Sürücü Kursu" "Sürücü kursu fiyatları" "Ehliyet Fiyatları" "Ehliyet Sınav Soruları"

* Kimlik Fotokopisi * Diploma Fotokopisi * Sağlık Raporu * 2 Adet Biyometrik Fotoğraf
* Manuel veya Otomatik Vitesli Araçlarla Eğitim * Bay-Bayan Direksiyon Eğitmenleri * Bayanlara Özel Direksiyon Eğitimleri * Birebir Otomobil Eğitimleri * Birebir Motosiklet Eğitimleri
Kursumuza kayıt olan ve kursumuza bırakılan her türlü iş ve işlemlerle ilgili olarak, 6698 sayılı Kişisel Verilerinizin Korunması Kanununun hükümleri uygulanmaktadır.

Yararlı Videolar


ÖZCEM SÜRÜCÜ KURSU EĞİTİM KADROMUZ